Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásitani szeretnék hogy...

Ateszko97 kérdése:

Szálkásitani szeretnék hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Zsirból szeretnék szálkásitani. Csak nem tudom mijen edzésterv való ijenkor. Minden nap mennék a kondiba.
2013. jún. 20. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan az edzés mint tömegeléskor. Az izmoknak stimuláció kell hogy felvegyék a tápanyagot, ennyi. Nagyobb tápanyag igényt nagyobb volumenű edzéssel lehet csinálni. A kondizást fokozatosan kell elkezdeni, de ha már pár hónapja benne vagy akkor minél több súlyt mozgass meg egy edzésen hogy minél több kalóriát elégess. Minden nap nagyon rosz ötlet kondiba menni olyat senki se csinál csak a személyi edzők. Kezdőknek minden második nap teljes testedzés való, kicsit haladóbb szinten már egy izmot egy héten csak egyszer kell megdolgoztatni. Az izom nem a kondizás alatt nő hanem pihenéskor regenerálódik.
2013. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Először is állíts össze egy rendes étrendet.
2013. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:

Étrendedben változtass a fehérje/szénhidrát/omega arányokon.

Amennyiben tápkiegben is gondolkodsz, akkor hozzáadott szénhidrátot nem tartalamazó, ha lehet magas EAA értékű fehérjét használj továbbra is. Iktass be az étrendedbe EAA és/vagy BCAA italt is.

2013. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mijen edzés legyen futás szoba bicigli sulyzó nagy sullyal vagy mijen ?
2013. jún. 21. 09:26
 5/5 anonim válasza:

Én otthon szoktam edzeni és még SOHA DE SOHA nem jártam edzőterembe.

De azért tudok egy pár dolgot(12 éves vagyok előre is szólok:D):

-fekvőtámasz:mellizom, felkar, hát, és némi váll

-húzódzkodás(rúd a fejed előtt):felkar, alkar(csak szerintem), kicsi váll és hát

-húzódzkodás:(rúd a fejed mögött):kicsi felkar és alkar, váll és hát a legjobban

-felülés:zsírból ez szokott az egyik legjobban beválni, has,

-hejbenfutás/szobabicikli/futás:zsírból ez szokott az egyik legjobban beválni, vádli, comb

Én ezeket szoktam csinálni és elég izmos vagyok egy 12 éveshez képest (szerénységet félretéve:D)

2013. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!