Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 27 éves 170cm, és 59 kg...

27 éves 170cm, és 59 kg vagyok, szálkásítani szeretnék, mekkora sulyokkal kezdjem? Karizmot szeretnék.4 kg-val sok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 18:41
 1/10 clint ***** válasza:
:D na te is le leszel oltva:D:D
2010. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

170 centi és 59 kiló.Grat.Mit akarsz szálkásítani?1 gramm izom nincs rajtad.Majd ha 90-10 kiló leszel.Mekkora súlyokkal kezd?Minimum 120kiló.AMEKKORÁVAL SZABÁLYOS GYAKORLATOKAT TUDSZ CSINÁLNI.Ha 4el tudsz koncentrált bicepzeni(amit kétlek mert barátnőm is tud néhányat 10el pedig ő 50kiló húst boltban sem látott nemhogy magán)akkor annyival.



Magában a karizmot erősíteni értelmetlen,mert aránytalan leszel és az iszonyatosan gusztustalanul néz ki.Ha edzel mindenre edzél.Lábtól csukjáig.Lemész 1 terembe odamész a pultoshoz és megmondod neki hogy tömeget akarsz növelni segítsen összerakni 1 étrendet és 1 kezdő edzéstervet.1 hónap múlva megint odamész hozzá és megkérdezed hogy a fejlődésed függvényében milyen kiegészítőket tud ajánlani.Mivel csont és szőr(bőr?) vagy én valamilyen brutális tömegnövelőre gondolok.Mivel már ebben a korban a hormonok sem a régiek pár hónap múlva teszto fokozó.Szőlőcukor is alap felszereltség.


Ha meg mindenképpen csak karra akarsz erősíteni mennyél el árokásónak én ilyen hlyeséghez nem adok tippeket,főleg hogy a gugli tele van gyakorlatokkal testrészekre bontva.


És akkor most visszafogtam magam úgyhogy clint legyél rám büszke:D

2010. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Te h.ülye vagy. 59 kilósan szálkásítani ? 4 kilóval edzeni ? Áhhh


clint téged meg keresnek a szteroidos kérdésnél az egyéb kérdések kategóriában ;)

2010. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felkapott szakember:D:D:D:D
2010. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nő vagyok nem férfi
2010. aug. 3. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt mondjuk nem ártott volna előbb írni és akkor nem koptatom a billentyűzetet feleslegesen
2010. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 clint ***** válasza:
:D mondtam, hogy lesz oltás:D
2010. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 clint ***** válasza:

ha csajszi vagy és vastagnak találod a karjaid akkor mindenképp jó lesz. De ha túl nehéznek találod, akkor nem lesz jó. Fontos, hogy kicsit legyen megterhelő.

Egyébként egy jó trükk erre:

reggel vagy akármikor edzel éhgyomorra. Így elkerülöd, hogy az azelőtti kajából használd fel az energiát, és rákényszeríted a szervezeted, hogy a zsírból használja fel. Edzés után meg csak fehérjét egyél. Vagy egy jobb megoldás fehérjét igyál. Semmi szénhidrát, hogy az elégett cuccot ne töltsd vissza. Egyébként meg távol az karedzésektől ehetsz szénhidrátot, persze ne sokat, mert azt írod szálkásítasz. Az ehető szénhidrátok összetett szénhidrátok legyenek(teljes kiörlésű cuccok, barnarizs, zabpehely) és ne egyszerü szénhidrátok(cukrok, gyümölcsök, lisztes dolgok) ezenkívül fehérjét meg amennyi belédfér, és zöldséget is. De ne éheztesd magad, vacsi is legyen (fehérje és zöldség).

Sok sikert!!

2010. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 clint ***** válasza:

ja és ha táplálékkiegészítőt is szeretnél valamennyit segíthet.

Cla, l-karnitin, yohimbe.

A fehérje meg nagyon jó szálkásításhoz pláne nőknek a szója.

Turmixporban jó édességhelyettesítő is.

2010. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen clint:)
2010. aug. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!