Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szálkásitani szeretnék. Mi a...

Kupec kérdése:

Szálkásitani szeretnék. Mi a leggyorsabb tipp?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ultra magas fehérje kevés ch. És sok aerob + sok kiegészítő ami gátolja a katabolizmust ( BCAA, glutamin ) + zsírégető. Jelzem még sose szálkásítottam.
2011. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Futás, kocogás, diéta
2011. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket...de még anyitt ha szálkásitok vesztek az izmomból?
2011. máj. 31. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Vesztesz, de a mértéke csak a kajáláson és a kiegészítőkön múlik!
2011. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

83%

lehet hogy nem szálkásítottál még, és korrekt hogy megjegyezted, de ettől függetlenül szerintem úgy válaszoltál mint egy profi. csak elismerésem végett írtam :)


--

Kérdező, valahogy úgy lehet amúgy, hogy amíg nagyon bőségesen ellátod a tested (tömegeléskor) tápanyagokkal, addig szálkásításkor bőven energiadeficit van (ugyebár) nos ez alatt, szerintem jó étrenddel minimális lehet ez az izomveszteség, egyrészt nem látható, másrészt lemérve is szerintem elhanyagolhatónak kellene lennie. még éhezéskor sem annyira gyors az izom vesztés.. na jó, nem is lassú, de itt ugye nem éhezésről van szó :)

2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igazat adok az előttem szólónak, gondolj bele a profi Bodybuilderekbe...Ronnie Coleman, Jay Cutler stb..Nekik teljesen szálkásan, leszáradva kell színpadra lépniük, ha annyi izmot vesztenének, akkor elég gáz lenne.
2011. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!