Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valami tipp melledzésre?...

Valami tipp melledzésre? Kicsivel több mint fél éve edzem, eddig szépen alakulgatnak az izmaim, de a mellemmel nem vagyok kibékülve. Nagyon fura az alakja is, szinte csak lóg. Valami tipp? 17/F

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 21:21
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mit nyomsz rá?

Az a legjobb, de ez szinte mindenre igaz, h ha minél változatosabban edzel.

2011. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miből áll egy melledzésed?Amúgy a genetikán múlik,hogy hol fejlődsz gyorsabban és hol lassabban.Amúgy próbáld ki a FST7 edzéstechnikát. [link] H4xOr leír mindent,amit tudni kell róla.
2011. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


FST7-et én is ki fogom próbálni.

2011. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz! Vállszélességben, vagy szűkebben.
2011. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Súlyzós edzést végez nem tűnt fel? Szerinted a fekvőtámasszal milyen eredményt ér el, amit súlyokkal nem?

2011. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Green Tea!

Nekem nem tűnik fel, hogy súlyzóval edzene, nem írta. Mellizmot többféleképpen is lehet edzeni, nekem pl fekvőtámaszokkal sikerült igen szépet csinálnom 1-1,5 év alatt.

2011. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Valóigaz, nem írta konkrétan. Feltételeztem, hogy súlyzós edzést végez, mivel otthon nem sok gyakorlatot tud csinálni külön mellizomra. De valóban igazad van, tényleg nem írta milyen edzést végez. Úgyhogy ezért elnézést kérek!

2011. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mellre: fekve/ferde pados nyomás, tárogatás kézisúlyzókkal, tárogatás gépen. Ezeket szoktam csinálni egy melledzésen!
2011. márc. 28. 17:14
 9/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor mégis csak súlyzós edzés:)

Próbáld ki az FST7-et tényleg!

2011. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De abba az izolációs edzés vagy gyakorlat, az mit takar?
2011. márc. 28. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!