Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tipp a motocrossozáshoz?

Tipp a motocrossozáshoz?

Figyelt kérdés

nos én olyan nyár/amikor vége a télnek olyan idő felé, tervezek a fejembe egy motocrosst 14/F vagyok(Nov.1 leszek)

,nos erdő mellet lakunk, igaz az erdőbe nincs semmi ilyesmi, ezért csak alapnak , mert mivel az erdő szerintem kiváló kezdéshez.Az ötlet azért pattant belém, mert, a rugós biciglimen mindíg ilyen kis hülyeség valamiket akarok hogy pld, fogom a kormányt felálok a vázra 2 lábbal, és megpróbálom a vázt elengedni, és mind ha szörföznék a bicajon csak 2mp ig legalább(nem tudom miért) , és a motocross egyre jobban érdekelt, mert kiakarnám próbálni az ugrásokat..


Testalkat( kérdezzetek bátran )

Vékony


Közepes izomzatú(Csinkázok)


Jól bírom a fájdalmat(Főleg hasizom)


Hátizom nem tudom hogy van-e de arra gyakorolni nekem

200ig is elmenne, de ezt nem tudom hogy kell-e.


Mi kell még?


2011. okt. 24. 22:45
 1/9 anonim válasza:
Szerintem kezdésnek egy 125-ös cross, 150-200 ért már olyat kapsz, ami megszólal....
2011. okt. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

/Az ötlet azért pattant belém, mert, a rugós biciglimen mindíg ilyen kis hülyeség valamiket akarok hogy pld, fogom a kormányt felálok a vázra 2 lábbal, és megpróbálom a vázt elengedni, és mind ha szörföznék a bicajon/


ebből a mondatból gondolva szerintem jobban járnál egy komoly pitbike-al mint egy benzin zabáló,sok macerával járó gondolok itt a sűrű dugó meg minden cserére.

ha csak ilyen kis poénkodásokra kell a moci akkor egy pittel jobban elszórakoznál.


néz meg ezeket,szerintem valami ilyesmire használnád a mocid nem csak felkenődni egy fára.

http://www.youtube.com/watch?v=_wQL1UnifkU&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=lIQOBaXeQJ0

2011. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kisjooni válasza:
Helló! Én a helyedben inkább japán kroszt vennék (Suzuki Rm, Yamaha Yz, Kawasaki Kx vagy Honda Cr). Ezek közül legolcsóbban Cr-t tudsz venni. Ezek a legjobbak alkatrész ellátás és ár alapján. Én pit bike-t azért nem vennék, mert igaz keveset esznek, de annyira nem bírják a gyűrődést. Jah és a dugó csere gyors cserélgetése tévedés! Ha van rá pénzed cserélgesd sűrűn, de ráérsz évente, másfél évente is! Én próbáltam már mind a kettőt (előbb krosszom volt és visszasírtam).
2011. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az erdőnkben nekünk 0 ugrató meg ami hasonló egy kicsit is semmi, és én Nagymegyeren lakok(szlovákiában van) és az környékén nincs semmi.... úgy hogy szval pitbike-t nem nagyon akarnák, de azért jó lenne, csak nem tudnám kihasználni.Én most is úgy vagyok hogy nemtudom egy Crossmotor vagyegy utcai motor(Aprilia RS 50)..
2011. okt. 25. 20:57
 5/9 A kérdező kommentje:
megha pitbike ami nemis rossz akkor ezt néztem én ki : [link] .. de aza baj hogy nincs hol kihasználni :'( (bocs a mondatbeli hibákért, de én most is úgyírok hogy nem nézek oda, ezért néha valamit elírok )
2011. okt. 25. 21:01
 6/9 dirtboy ***** válasza:
pedig ez egy gagyi fajta pitbike,ilyet ne vegyél soha.
2011. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kössz a figyelmezetést :D
2011. okt. 25. 21:08
 8/9 Kisjooni válasza:
Ha viszont utcaiban is japánt! Nekem Suzuki Rg 80-am van most és nagyon megszerettem! Nagyon jól megy és a 125-ösöket legyorsulom vele :)
2011. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
125öst legyorsulod? :D
2011. okt. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!