Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hány kg-os súlyokkal szálkásít...

Hány kg-os súlyokkal szálkásítsak? 60 kg vagyok és lány! Combra, fenékre, bicepszre szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3,4,5,6,kg-os egykezessel,15-20 kg-os kétkezessel
2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a súlyzózás anaerob edzés, nem lehet vele zsírt égetni! Azt meg végképp felejtsd el, hogy karra edzel súlyzóval és attól lefogy az izom feletti hájréteg. Olvass utána, hogy mi hogyan működik, mert teljesen abszurdum, amit szeretnél így ebben a formában.
2010. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
saját súllyal érdemes... többféle húzódzkodás, lábemelések, statikus tartások... szaunázz rendszeresen
2010. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
utolsó: Saját súllyel edzés az jó izomnövelésre, de a kérdés az a zsírégetés volt! Szaunázás, meg izzadás, az sem zsírégetés.
2010. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de zsírégetésre, főleg vastag combra és nagy seggre csak az intenzív, hosszantartó mozgás - pl.: a minnél több és rendszeresebb futás - jó, megfelelően kialakított étkezéssel.

De ha lenyomsz napi 10 km-t (amit gyenge kondival is le lehet kocogni kb. egy óra alatt, később akár 45 perc alatt is) akkor azt és annyit eszel mellette amennyit csak akarsz.


Ha meg nem ér meg neked napi 1 órát a dolog akkor veszett fejsze nyele.

2010. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csináld ugyanannyival,mint eddig.A szálkásító és tömegnövelő edzés között nincs különbség,csak az étrend változik-ch csökkentés- és kiegészül szobabicajjal,spinningel.
2010. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Gyerekek!

Eddig csak az utolsó írt értelmes választ!

Kérlek Benneteket, hogy tudatlanul NE írjatok félrevezető butaságokat....

Elhiszem én, hogy nem rosszindulatból, de akkor is.


NINCS AZ EDZÉSNEK KÖZVETLEN ZSÍRÉGETŐ HATÁSA!

Kicsit unom már leírni...

[link]


[link]

2010. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreérthető voltam, tehát:


Az edzés nem égeti el a zsírt, csak zsírégetésre ösztönzi a szervezetet (!)

Edzés alatt szénhidrátból nyerünk energiát. Mindíg!!!

2010. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"NINCS AZ EDZÉSNEK KÖZVETLEN ZSÍRÉGETŐ HATÁSA! "


Ez némiképp ellentétesnek tűnik azzal a ténnyel, hogy még soha életemben nem láttam kövér élsportolót, ellenben nagyon-nagyon sokan meghíznak, mikor abbahagyják az élsportot (nekem pl. 10-ből 7 csapattársam eléggé meghízott mikor abbahagyták az élsportot)

2010. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, mert a metabolikus ritmus lelassul náluk.

Azért nem látsz zsíros sportolót, mert a legtöbb sportban hátrányt jelentene, ennyi az egész.

Egyébként látom nem nagyon érted....az edzés nem égeti el a zsírt, de gyorsítja a kalória-leadást, így SEGÍTI a zsír leadását.

Az edzés csak egy stimulációt biztosít az izmoknak, és hogy erre hogy reagál a szervezet, az a tápanyagbeviteltől függ.

2010. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!