Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » [FONTOS] Edzésterv, de hogyan?

[FONTOS] Edzésterv, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretném magam kicsit formásítani, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Már sokszor bele kezdtem, de vagy elmarad idő hiány miatt, vagy tanulás, vagy mindig közbe jött valami. De most itt a nyár és elhatároztam, hogy őszre "kigyúrom" magam egy kicsit.

Első sorban a kockás has, az erős mellizom és a bicepsz a célom. Ismerősömnek volt egy nagyon jó edzésterve és diétája csak sajnos elhagyta:S azzal 4 hát alatt sörhasból csinált olyan hasat, hogy látszottak a kockák, ez engem is improvizál most.:)

Letöltöttem +-ba egy programot a telefonomra, azt mondják egész jó: Shit Ups pro-t (4 fajtája én csak a felülést és a fekvős verziót töltöttem le.).


Szóval aki ért hozzá megtisztelne azzal, hogy ír nekem egy edzés tervet és diétának valami jó ötleteket, megköszönném .



2013. jún. 25. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs az kimaradt, hogy konditerembe nem tudok elmenni, a legközelebbi is több mint 30Km-re van tőlem:/
2013. jún. 25. 16:11
 2/2 anonim válasza:

[link]


itt olvasgass:)

2013. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!