Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom izmosítani mell...

Hogyan tudom izmosítani mell izmaimat, has izmot? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Ha nem járok konditerembe és nincsenek hozzá eszközeim(súlyzó), van olyan sport ami kimondottan ezeket izmosítja ?
2013. jún. 25. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A saját testsúlyoddal is mindenedet meg tudod edzeni. Kicsit találékonyabbnak kell lenni, de megoldható.

Bár hozzá kell tenni, hogy az étrend tartásával is, ez általában lassabb folyamat és a legtöbbekből nem hozza ki a maximálisan hozható izomtömeget.

2013. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, de mit csináljak valamint mit sportoljak hogyan mozogjak?
2013. jún. 25. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Calisthenics, fegyencedzés, street workout. Ezekre keress rá. Youtube-on vannak oktatóvideók. A madbarz-on edzéstervek is.
2013. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
A hasizom egyértelműen megoldható saját testsúllyal, mellizom is khm.., lehetséges, bár ha komolyabb izommennyiséget szeretnél, én mégiscsak a termet javasolnám, nem ördögtől való dolog az.
2013. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!