Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt mennyi fejlődés...

3 hónap alatt mennyi fejlődés várható (többi lent)?

Figyelt kérdés

15 éves közepesen izmos fiú vagyok (35-ös a bicepszem és a vádlim is elég izmos kb. 5 éve focizok). Elkezdtem egy edzéstervet: [link]

és kiváncsi vagyok arra hogy a nyár alatt mennyit fejlődhetek, természetesen utána is folytatom csak kiváncsi vagyok erre a 3 hónapra.

Előre is köszi.


2013. jún. 16. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mennyit fejlődhetsz az csak rajtad áll nyilván nem leszel a nyár végére Kathi Béla de ha nem adod fel és végig becsületesen végig csinálod akkor az már megfog látszani. Kezdetben nagyon sokat fogsz fejlődni majd már csak lassan fokozatosan fogsz. De ha rendben lesz az étrended akkor azzal sokat teszel azért a célért hogy egypár év múlva legyél mint Kökény Béla!
2013. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mintha bajom lenne az edzésterveddel de ez csak egy.alternariva jobban tennéd ha egy személyi edzővel összehoznátok egy számodra megfelelőt. Ha már elég tapasztalt leszel összeállitasz magadnak egy újat elvégre te érzed mi használ neked. De ez jópár év mire megfogadod tudni mit hogyan.
2013. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!