Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti úszással és edzéssel...

Heti úszással és edzéssel milyen fejlődés várható?

Figyelt kérdés

Heti négyszer úszom és a köztes napokon egy egyedi edzéstevet csinálok kézi súlyzókkal melyet a tapasztaltabb tesómmal raktunk össze. Táplálkozással sincs gond bár nincs külön étrendem. Kb 181 cm és 65-67kg vagyok.

Előre is köszönöm.


2013. máj. 30. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tömegelős étrend kellene ja meg vmi fehétje vagy tömegnövelő mert nélkül ne várj sokat
2013. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, de már kb 1 hónapja csinálom és már van változás és az edzéseket is jobban bírom csak hosszútávon nem tudom milyen eredménye lesz.
2013. máj. 30. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hátad így szépen erősödik. A bemelegítést ne hagyd ki soha. Még a porckorongnedv összetétele is megváltozik tőle. A nyújtást is végezd el mindig rögtön a gyakorlat után. Kevésbé lesz izomlázad is és nem fogsz úgy kinézni, mint akinek a hóna alól kiesett a labda, de úgymaradt a karja. :)
2013. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: így leírva tényleg vicces, de én 5 napig nem tudtam kinyújtani a kezem edzés után. :D Rohadt szar volt.
2013. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem, először nálam is ez volt, de most már hozzászoktam. A porckorongról meg annyit, hogy kb mindenem ropog csukló, váll láb stb :)

Köszi

2013. máj. 30. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem kb., hanem nincs olyan ízületem, ami nem ropog. :D
2013. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!