Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatint? Melyiket? Már annyi...

Joe8341 kérdése:

Creatint? Melyiket? Már annyi van. Mi a tuti? Joe.

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Így igaz, nagyon sok fajta van. Én is csak Montezék állítását tudom felhozni, ha kreatin akkor por, kivéve ha valami komoly készítmény.


Amit a legtöbben ajánlanak, az az alábbi;

[link]


Illetve sokan a natúr Monohydrátra esküsznek.


Mint említettem, s ha nem haragszanak meg, akkor megemlítem a King Creatine-t, ezt Nem próbáltam még, mások véleményének sem néztem utána. Ha a helyedben választhatnék, akkor bizony az AKG-t venném meg.

2013. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sok embernél a sima monohidrát is tuti, kezdj azzal.
2013. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tap bela ***** válasza:

Sima, alap creatinmonohydrate. Akár 4.000Ft/kg-ért megveheted. Vagy nézz körül a kötések között. Például Creatin AKG, és vagy HiTec Hyperfusion.


Ennél még jobb megoldás a HiTec BetaBolic.

2013. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
van egy doboz crea.tor-om. kapszulla, edzés előtt 4szem. jó igy?
2013. máj. 18. 18:21
 5/17 tap bela ***** válasza:

A BioTec CreaTor sajnos a saját véleményem szerint egy elfuserált készítmény.

Szerinted adagonként 2,2g creatin?!?! mire elég, amikor már évtizedben is mérhető, hogy tudjuk mennyi kreatint kellene adagonként bejuttatni, ahhoz hogy működjön.


A creatin szerum hagzatos szavak, de mi is....

[link]


"

Következtetés:

A Creatine Serum ATP Advantage folyékony kreatin termék Harris professzor egyik tanulmánya szerint adagonként kevesebb, mint 10 mg kreatint tartalmazott és így egy adagjának elfogyasztása után a vér kreatin tartalma nem emelkedett meg szignifikánsan. A tanulmány szerint: Arra a konklúzióra jutottunk, hogy bármiféle szignifikáns [kreatin] koncentráció emelkedés hiányában nagyon valószínűtlen, hogy akár még többszöri Creatine Serum bevitel is bármiféle hatással lenne az izom [kreatin] koncentrációra (vagyis kreatin feltöltődésre).

"


Válaszd a sima creatin monohydratot. Ha pedig kötéseket szeretnél kipróbálni akkor creatin AKG, vagy HiTec Hyperfusion.

2013. máj. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pont a leggazdaságtalanabb creatort találtad meg? Besz@rás. Van egy kapszulában 1g kreatin, ami lóf@sz. 100g lehet egy dobozban összesen, amire kifizetsz 4 ezret, amiért már kapnál 1kg monohidrát port. Iszonyat átverés a creator. Ha megvan akkor persze nyomd be, de utána vegyél normális kreatint.
2013. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
úgy lessz ahogy irtad benyomom,már megbántam a vételt tudod a jó reklám!!! mégis ez a szar hogy lenne a leghatékonyabb??!
2013. máj. 19. 07:14
 8/17 A kérdező kommentje:
glutaminnom van 2db edzés e edzés u 5g aszt hiszem igy irtátok? jó esetleg este is 5g lefekvéskor olvastam?! dextróz csak edzés útán? a fehérje miatt? illetve a ceratinhoz!
2013. máj. 19. 07:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Creatorból is mehet több, mivel egy kapszulában csak 1g kreatin van. Szóval az is mehet 4-5 db edzés előtti kaja előtt és edzés után is ugyanennyi. Glutaminból is 5-10g között edzés után és lefekvés előtt is. Dextróz csak az edzés utáni fehérjéhez menjen, máskor ne egyél gyors szénhidrátot.
2013. máj. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
általában reggel edzem de nem tiszta hogy mit mikor egyek vegyek be!!szerintem. zabpehely.kb 7ó-kor 7.30 glutamin. ez a szar creátor! 4szem. magnézium b6.multivitamin 2szem taurin.1szem l-arginin. 8-óra körül edzés kb 3/4-óra! kb9ó! turmix. 2db creatin ,dextróz, glutamin. 1óra mulva rendes kaja,rizs tojás fehérje v hus,zoldség! jó ez igy? köszönöm.
2013. máj. 19. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!