Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek manapság miért...

Szerintetek manapság miért nem vonzz annyi embert a rallye mint a 70-es,80-as években?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ORB-re. Régen tele volt a pálya széle emberekkel. Sok versenyzőnek saját szurkolótábora volt. pl: Janika, Balázs öcsi, Turi Tomi. Kőváry Barnáék. Ma meg semmi.. Eljutottunk oda hogy az ORB futamokon belépőt szednek a szakaszra. Több ember van egy RTE vagy egy rallysprint futamon. Az még nem a pénzről szól hanem a látványról.

#Rallysprint #Rally?RTE
2013. máj. 17. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

80 as években megkaptuk a fizetést, kifizettük a számlákat, beültünk a zsiguliba és nyakunkba vettük az országot...

Ma megkapjuk a fizetést kifizetjük a számlákat és pont.

2013. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű! A rally el lett rontva akkor mikor 2009-ben nem indulhattak Wrc-k! Ezt még tetőzte az, hogy válság van és nem csak a versenyzők de a nézők se tudnak elmenni a versenyekre. Az RTE azért lassan népszerűbb mert ott véleményem szerint sokkal lazább a verseny mint az Ob.(saját vélemény). De azért ne felejtsük el, hogy 2011-ben mikor IRC volt Pécsen akkor mennyien voltak kint a pályán? Ja és a belépő. Szerintem 1500 Ft nem egy nagy összeg és ha ezzel elősegítjük a rally fejlődését szerintem megéri!
2013. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1500ft tényleg nem nagy összeg, de ha pl az ország másik feléből kell eljutnod, akkor az 1500ft-s belépőkből könnyen lesz, kajával, piával 15-20000ft útiköltség is akár ami nekem jelen pillanatban már az 1/4 ed fizetésem...
2013. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!