Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok, ciki-e manapság...

Mit gondoltok, ciki-e manapság egy 17 éves lánynak (nekem) rollerral járni? Mostanában vettem egyet, és szerintem nagyon ott van.

Figyelt kérdés
Tehát a szitu: a suli 15 perec, rollerral 7 perec, így még szép hogy azzal járok. Kellene ezt szégyellnem?
2009. dec. 4. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel szerintem. Én is szoktam rollerezni az utcában ha olyanom van, letojom ki mit gondol xD

25/L

2009. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vidám csaj vagy, így simán bevállanám én is. :D Vagyis be is fogom, jövőre barátnőmmel veszünk magunknak két rollert. :)

L/18

2009. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és még a testet is átmozgatja. :D Nekem 15 perc rollertől olyan izomlázam van másnap... :D
2009. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekünk volt 1 angoltanárnőnk(kb.24éves)aki azzal járt suliba.Volt hogy az ajtótól azzal gurult el a tanáriig,de akkor az igazgató nagyon leorditotta. :-) nem ciki
2009. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A sulim környékén van, hogy roller mellett egykerekűvel vonulnak egyesek. Miért lenne ciki?

Az sem volt ciki, amikor egy harminc éves fazon hajtotta magát, egy másik meg görkorcsolyával "tépett".

Érezd jól magad, te írtad, hogy gyorsabb így és szereted - és ez a lényeg. Mások le vannak tojva. ;)

2009. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nagyon zsírság, én is azzal akarok suliba járni, mert könnyen elérném vele a buszt, és ha messzebbre megyek, simán felszállhatok vele a buszra meg a metróra. Annyi a hátrány, hogy a macskakövön nagyon ráz :D

23/F

2009. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon arik vagytok, örülök, hogy egyetértetek velem! kívánok mindenkinek jó rolcsizást!
2009. dec. 13. 11:48
 8/8 anonim válasza:
Szerintem tök jó hogy rollerrel jársz. Lehet énis meggondolom ezt:)
2010. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!