Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lett ciki mostanában?

Miért lett ciki mostanában?

Figyelt kérdés
Ciki, hogy helyesen írok. Ciki, hogy heteroszexuális vagyok. Ciki, hogy Halottak Napján nem húzok maskarát. Ciki, hogy ismerem a népem történelmét. Ciki, hogy igyekszem segíteni a bajbajutott embereken. És ciki, hogy egy emberéletet többre becsülök egy állat életénél.
2010. okt. 22. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a mai világ..Az is ciki ma már, ha nem "tömegcikk" vagy, hanem egyedi..
2010. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
A szóismétlés is ciki. :D
2010. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint Te!Cikik vagyunk..Nem vagyunk tömegcikkek hanem ilyen szempontból egyediek.Most már az a divat hogy mindenki biszexuális,bántja az állatokat/ember társait,a csöveseket leköpködi meg rugdossa...Na és a haza történetéről egy szót se tudnak.. Ez a mai világ,sajnos.Maradj meg ilyennek!:)


18/f

2010. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az nem ciki, ha helyesen írsz, de ha jó szándékkal szólsz másoknak, hogy rosszul írtak valamit, akkor egy utolsó szemét vagy, mert beszólogatsz, amikor ez nem is helyesírás témakör... Én ezt tapasztaltam.
2010. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

nem ciki ,hanem túlzásba viszed mindezt amit felsoroltál


üdv.

2010. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, hanem gáz.
2010. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

1, az emberélet a zsidókra is vonatkozik?


2, Nem ciki h heteró v, inkább az h lenézitek azokat akik nem azok, mert neked nincs ilyen "problémád" és nagyokos (beképzelt) fejjel azt hiszed, ez az ő hibájuk és h ez csak egy döntés.


3, Sosem értettem a halottak napját... Nemtom te mennyire tartod magad kereszténynek, de pont Jézus mondta, h hagyd a halottak dolgát a halottakra, te pedig az élőkkel foglalkozz. Nekik ettől már nem lesz jobb. + a bibliában sosem szerepel pozitívumként a halottakra való "emlékezés". Főleg mivel ők nem haltak meg. Ha hiszel Krisztusban! Az nem gond ha egy elköltözött ismerősödre emlékezel, de temetőbe járni, és országosan a halottakkal foglalkozni... nem vmi igei...

2010. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ezek vagyunk mi emberek sajnos.kinézzük a "másságot" persze vannak dolgok amiket én se nagyon tudok tolerálni,ezt bevallom.az a helyzet,bármit csinálsz az életben mindig lesznek akiknek az "ciki" lesz,vagy nem fog tetszeni.engem pl.itt az oldalon egyszer le liberális-balf...szoztak csakmert le mertem írni,hogy a magyarok nem összetartóak,a cigányok és a zsidók viszont igen és ők ezért is viszik előre...nem szidtam a magyarokat,csak elmondtam a véleményem.szerintem amúgy egyik sem ciki azok közül amiket felsoroltál.
2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen voltam én is, mig elkezdtem mindent és mindenkit leszarni. Ugyanilyen vagyok, de a jó szándék kiesett belőlem. Nem is bánom, úgyse kaptam vissza soha...
2010. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A jó szándéknak pont nem az a lényege h visszakapd...
2010. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!