Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Manapság mindenki gördeszkás/B...

Manapság mindenki gördeszkás/BMX-es akar lenni?

Figyelt kérdés
Nem unjátok már egy kicsit? Naponta felnyomnak vagy 2 kérdést hogy: hogyan hol mennyiért miért hogy stb... Már a fél világ ezt űzi, mi olyan nagy különlegesség van benne?
2010. júl. 25. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a csajoknak bejön, de hidd el semmi jó nincs bennük... ha sport és kerekes akkor downhill vagy crossmotor esetleg dirt, de már az is inkább látványos mint jó dolog...


ezeket hivják úgy (bmx-gördeszka) h divatsport...

2010. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

BMX, gördeszka :DD nevetséges bohóckodás.


A kerékpár eredendően arra lett kitalálva, hogy rövidebb idő alatt eljussunk üzemanyag-felhasználás nélkül távolabbi helyekre, erre a sok nyommer ugrálgat meg figurázgat a kerékpárjával :DDD majomparádé

2010. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Már a fiatalok többsége, is csak divatból sportol. :S
2010. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2., én vokaz 1., nem értek veled egyet, hisz más divatból trükközni meg más azért mert ezt te akarod és saját magadnak csinálod,nem a csajoknak nem a haveroknak, stb..


(én nem azért DHzok mert menő,stb, hanem mert jó dolog száguldani mint az atom, hegyrő lefele, odafel meg fel kell tekerni, szal kondiba is tart , meg kint vagy a szabadba, a szép erdőbe...)

2010. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem pl meg sem fordult a fejemben.
2010. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én biztos nem akarok lenni! inkább bike olok normálissan mint hogy ugráljak !meg inkább valami normálissat thai box
2010. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát én lassan elkezdek deszkázni, de nem divatból, hanem mert tetszik... Most így hirtelen eszembe jutott egy hasznos része: egy idő után bizonyos szinten megtanulsz esni. Tudom, hogy ezt egyes küzdősportokban megtanítják, de akkoris :D
2010. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hátt.. én a minap hallottam egy kisgyerektől,buszon dumáltak a haverjaival hogy dirt-es akar lenni,meg hogy neki az ismerőse mondta hogy ez full jó stb... nekem nincs bajom egyikkel se,csak már alapvető dolog lesz hogy mindenkinél gördeszka ill bmx-van??? én inkább a motorsport híve vagyok,motorozz,hogy legyen gyakorlatod vezetésben,igy könnyebb lesz bárhol, megtanulsz ottis esni,szerelni is,és nemleszel olyan "csöves" szinten hogy a 2vasdarabot összecsavarozzuk és már jóis. nem . a motorozás másról szól :) csak az ilyen divatból sportolók idegesitenek. :) tőlem mindenki csinálhat amit akar
2011. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

azért a divatsport kifejezés elég erős szerintem.

Aki divatból kezd el deszkázni az sohasem fogja jól megtanulni, mert les...ja hogy milyen ügyes, csak legyen a kezében deszka.


aki viszont rendesen deszkázik, és olyankor is trükközik,gyakorol amikor senkisem nézi és senkitsem érdekel, hát azt nemnevezném divatsportolásnak


+ha elég jól tolja valaki és szerez szponzorokat akkor még a munkájává is válhat(persze nem itt,magyarországon, mert itt az kb lehetetlen)

2012. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

azért nyomnak fel naponta 2 deszkás/BMX-es kérdést mert ez itt az "extrém sportok kategória". Ha a "macskák" kategóriában lennél akkor minden 2. kérdés arról szólna hogy megbetegedett a macska. Amúgy meg furcsállom ezt a kérdést mert vannak igazi deszkások akik trükköznek meg versenyeken vannak és azt biztos nem divatból csinálják. Ha meg valaki divatból deszkázik az mit zavar téged? Majd rájön később h ezzel nem tud menőzni de addig is miért zavar hogy valakinek a kezében deszka van? o.O

ui.: bocsi hogy bunkón írtam de ez a kérdés érint engem mert én is fél profi deszkás vagyok és meg se fordult a fejemben hogy menőzzenek vele és ezt most komolyan mondom úgyhogy kicsit bánt hogy a többség divatsportnak tartja.. :/ aki már próbálta csak ah tudja hogy igazából ez elég nehéz sport, sok ügyességet, kitartás gyakorlást igényel.

2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!