Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, fél éve kondizok. Nincs rajtam felesleg, nehezen hízok, és nehezen szedek fel izmot is. Köszönöm!
2013. máj. 16. 19:56
1 2 3 4 5 6
 51/59 greeen ***** válasza:

Montez válasza:


8-10 hónapja sem voltak mások az árkülönbségek mint most.

Tudom mert vettem akkor is már WPC80-at.Sőt már régebben is...Áhh ..Elragadtatod magad feleslegesen.:)

2013. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Én? Te lovagolsz még mindig ezen.:)
2013. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 tap bela ***** válasza:

A kérdező nem a legeslegmagasabb fehérjetartalmú cuccok felsorolását kérte hanem hogy neki mit ajánlanánk.


Erre a mondatra válaszolnom kell.


Szerinted egy protein minőségét nem a protein %-os aránya, a BV értéke mutatja? Mert szerintem az, és nem az, hogy

bugyuta süketelést tesznek mellé.

2013. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 greeen ***** válasza:
És ezt figyelembe véve nyugodtan ajánlható egy ilyen készítmény egy nehezen hízó de izmosodni is akaró kezdőnek...Durva mi?:)
2013. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 tap bela ***** válasza:

Hát apám, ....

az a durva, hogy "eljátszod a süketnek mondja a világtalan esetet". Nincs értelme neked bármi, kész érvet, termék specifikációt leírni, mert a befogadó képesség nincs meg.


Értelmetlen az egész, legalább is veled.


Ellenben ez a pár oldalon történt csevegés arra nagyon jó, hogy aki elgondolkodik az írottakon, annak kinyílik a szeme, és

TUDATOSABB vásárló válik belőle.

2013. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 greeen ***** válasza:
a pár oldalon történő csevegés arra jó hogy rájöjjünk neurotikusan a gép előtt vagy és ebből áll az életed,és nagyjából itt próbálsz kiteljesedni.:)Ráadásul képtelen vagy felfogni azt amit írok csak bizonygatod a fehérjeszázalékodat..Tehát mégegyszer hogy értsd.A Mutant whey minőségi plusz egy kezdőnek nagyon is...Fogyszthatja és ajánlható. A barátodnak is ízlik... jogos?:)
2013. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 tap bela ***** válasza:

Ha ennyi az össz érvelésed, az nagyon gyengére sikeredett.

További jó csevegést önmagaddal.

2013. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 greeen ***** válasza:
Egy nicknévvel nehéz lenne nekem.Azt te csinálod jóbarátom:)))))
2013. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Mutant Whey 19500 Ft 4540 g | fehérjeszázalék: 61,11 | összes fehérje a zacskóban: 2774 g | fehérje egységára: 7028 ft/kg

Myprotein 16590 Ft 5000 g | fehérjeszázalék: 82 | összes fehérje a zacskóban: 4100 g | fehérje egységára: 4046 ft/kg


Mutant Whey egyéb: foszfolipidek(?), van benne valamennyi izolátum, valamennyi peptid, valamennyi hidrolizátum, 100 grammonként +5 g BCAA, színezékek, édesítők

Myprotein egyéb: 20%-kal magasabb fehérjetömegszázalék, amúgy sima adalékmentes koncentrátum


Egy hétköznapi kezdő embernek melyik a fontosabb? Némi foszfolipid, meg izolátum, vagy +20% fehérje?

Szerintem az utóbbi. Főleg, hogy ha adott mennyiségű fehérjét iszik egy nap, a drágább Mutant jóval hamarabb elfogy, mint az olcsóbb Myprotkó. d=0,67

2013. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!