Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik testépítő webáruházból...

Tyler913 kérdése:

Melyik testépítő webáruházból érdemes rendelni, és melyik fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Testépítéshez jól értők segítségét kérném elsősorban. Edzés utánra ill. reggelre kellene valamilyen fehérje,jó ár/érték arányban. Az íze teljesen mindegy,az viszont fontos lenne,hogy ne legyen agyonadalékanyagozva.

Annyi webshop van,és annyi márka,hogy nem igazán tudok dönteni. Eddig Scitec,Nutrend és Gaspari termékeket próbáltam,de nyitott vagyok az újításokra. Tudnátok ajánlani olyan terméket,amely nektek bevált? (lehetőleg linkkel,ahonnan Ti is rendelitek)



2012. dec. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Muscleteamről Myprotein vagy Stillmass márkák. Nincsenek adalékozva.

Vagy ők: [link]

2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is: muscleteam vagy wheyprotein.hu.
2012. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a wheyprotein.hu-t. Nem ismerem őket,szóval ez nem gyanúsítás akar lenni,de feltűnően olcsók a termékek. És tényleg tuti a buli? Használtátok már?
2012. dec. 3. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Használtam, teljesen megbízható cég. Beszéltem a tulajjal is a boltjában. Mindent bevizsgáltat a wessling független laborral.
2012. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem, mert csak nemrég találtam rájuk, de biztosan fogok valamit. Na meg igen, árulkodó, hogy ott van a specifikációs lap majdnem mindennél. Az olcsóság meg szerintem a marketing és a látványosság hiányából ered. Kis underground boltocska, szeressük az ilyet (:
2012. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,közben olvasgattam,valahol megmagyarázható a dolog. Nincs marketing,nincs szponzoráció,nincsenek adalékanyagok,ráadásul úgy látom,saját maguk állítják elő a cuccot.Na,akkor beruházok egy kis izolátumra tőlük.
2012. dec. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!