Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, fél éve kondizok. Nincs rajtam felesleg, nehezen hízok, és nehezen szedek fel izmot is. Köszönöm!
2013. máj. 16. 19:56
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Ja, olcsónak gondoljuk, de vettünk marha drágán egy zsák cukrot pl.
2013. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 greeen ***** válasza:
Na szóval a Myprotein költséghatékony és jó az ára.De itt te már azt hangoztattad mi éri meg.Viszont jelenleg ha azt írod nem számít az ár és vegyen egy kezdő csaj aki 25 éves és fél éve kondizgat egy drága fehérjét is akár, én azt mondom mivel tisztában vagyok nem egy profi szintű versenyző, hogy igenis 17-19 ér egy 4.5 kilós Mutant whey egy minőségi plusz neki és nem jön érte a spanyol inkvizíció mert azt fogyaszt a nyilván messze nem tökéletes táplálkozása mellé és teljesen jó illetve még gazdaságos is.Mivel egy 100% Whey Protein Professional 25-26 rongy plussz posta.Sőt szerintem ott ahol elakarják adni erre még rá is fejelnek.Figyelembe kell venni a kérdezőt.Nekem elég nyilvánvaló hogy a legolcsóbban akar venni és nem a legdrágább tejsavófehérjékre kíváncsi de olyat ami az ő kompetenciájának megfelelő.
2013. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Green, inkább ne szólj bele, ha nem értesz hozzá. Menj a kiskegyedbe tanácsokat adni. A mutant az sz@r protein és még nem is annyira olcsó, mivel olcsónak ott van az mhn whey, myprotein, és a wheyprotein.hu-ról a wpc 80. Ezek jobbak és olcsóbbak.

A többi általam ajánlott pedig sokkal jobb, mint a mutantod, ami qrva sz@r, de legalább nem is olcsó. Ennyi green, szevasz!

2013. máj. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 tap bela ***** válasza:
100%
Ez a pssi vagy nem akar vagy nem tud olvasni. Leírtam az én aggályaimat a mutans-sal kapcsolatban. Még is jó a rossz. Akkor idd, és vegyél még párat belőle.
2013. máj. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 tap bela ***** válasza:
100%

100% Whey Protein Professional 25-26 rongy...


Ebbe megint kár bele menni, mert egy bolt kisker ára nagyon sok mindentől függ. Ami a lényeg egy vevőt a belső dolgok nem érdkeli csak az ár. Ellenben itt is le lehetne vezetni egy kis matematikát.

2013. máj. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

Nem okvetlen a legolcsóbbhoz ragaszkodom, ezért írtam, hogy ár-érték arány. Ha megéri, akkor inkább a minőséget választom. Nem vagyok testépítő, nem a legszuperebbre van szükségem, de akkor is legyen jó minőségű, csak tényleg keveset tudok róla, ezért kérdeztem.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Az MHN 100% Whey lesz szerintem :)

2013. máj. 17. 11:23
 47/59 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás.
2013. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 greeen ***** válasza:
A mutant jó minőségű tápanyag egyébként. Sajnos most pofánhuggyozta magát az uriember azzal hogy egy xart eszik és ízre is jó neki.:))) Egyébként a mutant ha beledöglik is akkor is jó minőségű tápkieg marad és jó választás lenne az is főleg a kérdezőnek.Az mhn is jó természetesen.
2013. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 greeen ***** válasza:

Na szóval moderáltabban írom mert valszeg törölték....Montezke (kisgyerek:))azér kicsit fogyatékos vagy mert a profibbak figyelnek arra mit irkálnak a múltban is.A kérdező nem a legeslegmagasabb fehérjetartalmú cuccok felsorolását kérte hanem hogy neki mit ajánlanánk. Én a mutant ajánlottam és tudom hogy jól járna azzal is és nem Sz@r.Te,mint egy virtuális világban élő önjelölt guru simán pofán rúgod magad ha kell mikor nagyon bekeménykedsz.. Idézlek miért


Kérdés:Mutant whey vélemények?


"Montez válasza:


Jó a fehérjeösszetétele, hiszen van benne a koncentrátum mellett izolátum és hidrolizátum is, csak 60% -os az a pici gond. Többet kell belőle adagolni és úgy megfelelő, nekem még ízre is ok."


Ehhez annyit fűzök hozzá mért teszel az arcodba olyan sz@rt ami neked mocsok és drága is?:))) fogyis vagy????


Mindegy sz&r szagú lesz a leheleted ez van az itt nem érződik.


Továbbá egy másik hsznél ezt írod.


egy olyan valakinek aki ezt írja a mutant wheyre.


"Nekem pont ilyen vanilliásba 2.2kilós 1hónap után már nagyon undoritó már csak nyelem aztán nem veszek levegőt :DD de inkább akkor már scitec 100% w.p. 1-2ezer külömbsággel lehet venni a bodybuilderbolt.hu-n"


"Montez válasza:


9200 Ft a mutant a bb.hu-n, a Scitec pedig 12000Ft, az nem 1-2 ezer. Itt meg 8200 Ft a mutant, így már majdnem 4000 Ft a különbség"


Szóval ááá ne égesd már magad. Mit számít ha olcsóbb is valahol ha most meg kijelented itt hogy xar mocsok ??? Mért hasonlítod össze a 100% Whey Proteinnel. Kész vagy te is kissé:)szedd már ösze magad.Tudom ne vájkáljunk a múltban mi?

2013. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Azóta máshogy látom, megváltozott a véleményem. Van ilyen. Most sokkal jobbak vannak olcsóbban. Ez a helyzet.

De kár erőlködnöd a kérdező eldöntötte, hogy mit vesz, nekem meg tök mindegy, hogy te mit eszel.

2013. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!