Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, fél éve kondizok. Nincs rajtam felesleg, nehezen hízok, és nehezen szedek fel izmot is. Köszönöm!
2013. máj. 16. 19:56
1 2 3 4 5 6
 31/59 tap bela ***** válasza:

Főleg egy naiv kezdőnek...


Szóval egy naiv kezdő egyen egy nem költséghatékony valamit?


Egy naiv kezdőnek be kell dőlni, hasra kell vágódnia egy olyan összetétel szövegkörnyezeten, hogy....


NitroSerum (unoque membrane filtered whey protein concentrate/ phospholipid complex), microfiltered whey protein concentrates, cold processed whey protein isolates, ActiNOS hydrolized whey protein bio-active peptide isolate, hydrolyzed whey protein isolate, dispersion controlled complex (Inulin, xanthan gum, whole oats, soybean powder), Glutamine peptides (from hydrolyzed wheat protein), natural and artificial flavours, potassium citrate, acesulfam potassium, sucralose, soya lecithin.



... hogy NitroSerum?! Miért az nem nitro serum, ahol csak annyit írnak, hogy whe protein koncentrátum meg ízvilág. És nem kell a naiv kezdőcskének sem tömni magába a felesleges sűrítő, habzásgátló, ízfokozó, állományjavító "marhaságokat" csak azért, hogy 100g-ból talán 60g tiszta proteinhez jut, amikor 73-80g-hoz is hozzájuthatna, ráadásul igen kedvező áron?!?!

2013. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 greeen ***** válasza:

huha kicsit összezavarodtál.Jogos??:) Nézd azt is hogy mire írtam a költséghatékonyságot.

Nitro Pure Whey Gold 2.27 kiló az 15-16 rongy.

2013. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Green, te totál hulye vagy. Nézd már meg a bodybuildingbolt.hu-n, hogy mennyi a nitro pure whey és utána ugass bele a dolgokba. Eddig türelmes voltam, de akkora baromságokat írsz b+, hogy őrület!
2013. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 greeen ***** válasza:
bazzeg úristen mekkorát spórolna. kész vagy:)Zacskós 2.2 kilós 11+1200 posta.Máshol meg 15 felett ingyen kiviszik. Jó akkor 2.3 vödrös helyett vesz 2.2 kiló zacsit 12.200 ba. Most ez költséghatékony fehérje? Ha azt mondod Myprotein az annak számít az érthető de ez baromira nem vazzeeeeeeeee
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj kisgyerek, nem írtam, hogy mind költséghatékony. Csak felsoroltam pár jó proteint, hogy tudjon választani. De nem tettem közé 60%-os sz@rt. Ennyi.
2013. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 greeen ***** válasza:
27%
jaj most mér magyarázkodsz mint egy nyomorék.:) Költséghatékonykodtál most meg keresed a magvaidat.Döntsd el mi nálad a koncepció.
2013. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 tap bela ***** válasza:
100%

Vettem a fáradságot és valahogy nem értem a dolgokat?!



Alapanyagok esetében a BCAA tartalom:

100g whey koncentrátum ca.22.7g BCAA

100g whey izolátum ca. 22.9g BCAA

100g whey hidrolizátum ca.22.6g BCAA



A Mutans Whey 1 adagja ca. 36g.

Ebben van 22g protein



100g por aminoprofil BCAA tartalom

Valin 2,4g

Leucin 4,8g

Isoleucin 2,6g

összesen: 9.8g BCAA/100g-ban.



Ezt hogyan kell értelmezni, ami a Mutans zsákon van írva:

- 44g protein minden adagban,

- 17g BCAA és glutamin.


Eleve hogyan lehet valamiben adagonként 44g whey protein, amikor 1 adag ca. 36g, és ebben van 22g protein, ennek alap fő összetevője whey protein koncentrátum/phospholipids. Tehát a fő összetevő már is csak 50%-ban whey a 22g-ban.


Te 25g BCAA-ról írtál amikor itt azt írja 100g-ban 17g BCAA és(!!!!!) glutamin. Akkor ebből mennyi a BCAA?!?!

2013. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 tap bela ***** válasza:
Nem >>>>> Montez jól fogalmazott, csak Te most lehurrogod, mert be akarod magyarázni, hogy egy 61%-os vegyes-jeges jobb, mint egy pontosan meghatározott összetételű whey protein 73-78%-os. Attól függően, hogy milyen ízben választja a vevő!!!
2013. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Green az a koncepció, hogy jó proteineket ajánlok. Ezek közül van drága és van olcsóbb. De nincs sz@r. Világos?
2013. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 tap bela ***** válasza:
100%

Az a ki-baszott- nagy gond, hogy a vevők többsége beájul egy hangzatos reklám szövegen, ami eredetiben minden mondat után *-os jellel van ellátva. Tudatva apró, 50-es dipotriás szemüveggel sem olvashatóan, hogy nincs bizonyítékunk csak hadobálunk, mert van egy élelmiszer hatóság, aki kur-vára- büntetne millákkal...


Ezt kellene jól megjegyezni, egy csávó tökéletesen leírta:

[link]



mert bizony lehet, hogy egy 10.000Ft-os protein gyakorlatilag ránézésre maga a főnyeremény, aztán kiderül, hogy kétszer vettük meg.

2013. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!