Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, fél éve kondizok. Nincs rajtam felesleg, nehezen hízok, és nehezen szedek fel izmot is. Köszönöm!
2013. máj. 16. 19:56
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Mondjuk az 5 kg-os kiszerelés nekem jelenleg elég sok, pláne, h még nem próbáltam sajnos.
2013. máj. 16. 21:23
 22/59 anonim ***** válasza:
Green, holnap megnézem, most már mobilon vagyok. De nem csak az a pár gramm bcaa számít, hanem az összfehérje-tartalom és a 16 ezres ár 5 kilóért nem rossz.
2013. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, amiket az első kommentemben írtam, azokra keress rá. Nem tehetek linket,mert kitiltanak. Most írták nekem.
2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 greeen ***** válasza:
Így van 3-4 gramm különbség nem sok 100 grammra nézve.És valóban magasabb a fehérje tartalma, de mondom figyelembe vettem a kérdező céljait.A BCAA-t azért írtam mert 5 kilóra vetítve ha mondjuk csak 3.5 gramm BCAA különbség tartalmat nézünk 100 grammra akkor már azt jelenti hogy 175 gramm.Az kb a legolcsóbb tablettás BCAA-t is nézve ami 180 grammos az kb 3-4000 ft.
2013. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 tap bela ***** válasza:

61%-os vegyes feles

78%-os whey koncentrátum

Nem mindegy.


És akkor még a képbe lép a Myprotein 5kg-os ami maga az alapanyag, minden mellékes olcsóbb adalékanyagoktól mentesen. 16.590Ft/kg.

2013. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 tap bela ***** válasza:
100%

green válaszoló óriási félreértésben van.

A protienben található BCAA nem ugyan az, mint a szabad, kötésben nem álló BCAA készítmények!!!


Óriási a különbség a két anyag között!

Nem véletlen, hogy például a Peak Whey Fusion a protein mellett hozzáadottan SZABAD L-leucint is tartalmaz.

2013. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
green,tablettás bcaa? Most viccelsz? Mindig por verzióban éri meg.Tablettásban eléggé gazdaságtalan.pl 500g california finess-es por bcaa 4000 alatt van. Ráadásul a mutatntod az nem 5 kilós. Szóval számolj még egy picit.
2013. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 greeen ***** válasza:
tehát a myproteinben nem túl magas a BCAA ezen a tényen nem változtat.De ha most már azt az analógiát követed hogy mi a leggazdaságosabb akkor mért ajánlasz egy kezdőnek scitec 100% whey prof, vagy a Nitro Pure Whey Gold-ot. (hozzáteszem fasaz cuccok)ami lássuk be,minden csak nem költséghatékony...Főleg egy naiv kezdőnek...
2013. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 tap bela ***** válasza:

tehát a myproteinben nem túl magas a BCAA ezen a tényen nem változtat


Ezt az ostobaságot hol hallottad?

Egy ALAPANYAG, maga a WPC80-nak kevesebb a BCAA tartalma, mint egy 61%-os összemixelt valaminek?!?4


A tejsavó fehérje a legmagasabb BCAA (leucin, izoleucin, valin) koncentrációval (25%) rendelkezik. A tejsavó fehérje aminósav szerkezete kiváló, 47,5 % ún. testépítő aminosavakat (BCAA, arginin, glutamin és tirozin) tartalmaz.


Csekkold már le mennyi is egy ALAPANYAG WPC80 minden sallang, butító, értéketcsökkentő , nem holmi mátrix,blendekben zavarosan összeirogató fehérje aminoprofilja?

[link]

2013. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 greeen ***** válasza:

igen.A Myprotein BCAA tartalma ha veszel magadnak akkor a következő.

100g Protein include

Isoleucine - 6.4

Leucine - 10.4

Valine - 5.9


akár írhatsz emilt is a külföldi forgalmazónak és megkapod ezt az infót:)


a mutantban 100 gramm tartalmaz 25 grammot.Ha hazugság akkor belehet perelni őket:)

2013. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!