Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lesz valaki testépítő?...

Mitől lesz valaki testépítő? és abban jó?

Figyelt kérdés

valakinek ez az egész élete hogy gyúr, egy csomó színész meg egy év alatt ugyan úgy kigyúrja magát egy szerep miatt.. mitől lesz valaki testépítő??

pl Zyzz miért olyan jó?? láttam képeket amikor más gyúrósokkal pózol és kb ugyan olyan testük van....



2013. jan. 24. 18:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nem tudod miért lesz heresorvadás? De a vita meg megy velem azért.:)

Nos, mivel kívülről megy a tesztoszteron a koxal, így idővel leáll a herék termelődése, mivel az agyalapi mirigy azt a parancsot adja, hogy nem kell termelni, mert van elég.

De holnap majd leírom részletesen, ha érdekel, mert mér csak mobilon vagyok.

2013. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/126 anonim ***** válasza:
Fiatalon tartja a testet. Olyanok mint az élsportolók. Ha kapnál több száz millió forintot nem érdekelnének a káros következmények
2013. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/126 A kérdező kommentje:

Montez

az tudtam hogy az okozza a kérdés inkább a többi mellékhatásra irányult.

amúgy nem vitatkozok veled nem is nagyon értek hozzás csak ami eszembe jut megkérdezem ://

2013. jan. 27. 22:26
 54/126 anonim ***** válasza:
Amiket soroltam ott, az mind a szteroidok mellékhatásai. Ezek fordulhatnak elő, de egyéni genetikától függ, hogy kinél mi jön ki.
2013. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 A kérdező kommentje:

de érdekelnének :DD

amúgy durva, és kissé illúzió romboló, de azt azért nem gondolom hogy nem létezik élsportoló, és izmos színész kox nélkül....

olvasva a hormonról, úgy tűnik bennem alapjáraton "túlteng" úgyhogy tutkó nem nyomkodnák még pluszba magamba :DD

2013. jan. 27. 22:37
 56/126 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell koxolni, jól gondolod.
2013. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/126 anonim ***** válasza:
Élsportoló nincs is, szinész van. Az ilyen köcsög taylor lautnerek olyanok. De a hugh jackman , daniel craig, chris hemsworth nincs
2013. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/126 JayC ***** válasza:

OFF


Montez, úgy tudom Robi felakasztotta magát. utóbbi időben elég sokan megutálták, elvileg ezért történt, aztán hogy mi van a dolgok mögött..már nem derül ki.

2013. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/126 anonim ***** válasza:
Hú bakker, az nem gyenge. Nem tudtam mi történt, mert a facen sem írták. De ez így kemény.
2013. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 A kérdező kommentje:
Nem illik ám így hangulatot rombolni :// egyébként aki ilyen testre vágyik annak valószínű valamilyen komplexusa(nem mondom hogy mindegyiknek, de pl Zyzz is azért kezdte el mert vézna volt és emiatt "lenézték" meg baztaták) lehetett lehet ez is közrejátszott
2013. jan. 28. 15:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!