Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki írna nekem egy otthoni...

Kiss Csabika kérdése:

Valaki írna nekem egy otthoni edzés tervet? Fontos információk lentebb. Fegyenc edzést nem akarom csinálni mert nem jó.

Figyelt kérdés
Helló.Fiú 12 éves és 40kg vagyok.(Nekem olyan genetikám van ,hogy hiába eszek sokat nem jön rám sok csak 2-3 kg.)Edzéstervet szeretnék kérni olyat amiben nincs pihenőnap.Csak karra,mellre,tricepszre,bicepszre stb-re.. szeretnék edzeni.Valami olyat amit otthon is meg lehet csinálni,de ha kell van egykaros 3kg súlyzom.10-15 fekvőtámaszt bírok lenyomni,15-25 súlyozni 3kg-al,székezésből 7-10-et.

2012. nov. 8. 18:51
 1/3 Edzőbá ***** válasza:

Vegyél multifunkciós kondigépet 100 ezerér.

Ha nem akarod csinálni a fegyencedzést akkor mit akarsz 3 kg-s súllyal? Fegyencedzésben van minden, fekvő, has, tolóckodás, kézenállás stbstbstb..

Ásd el magad inkább:D

2012. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
édesanyád nem tanított meg,hogy kell beszélni?
2012. nov. 9. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

és téged édesanyád nem tanított meg arra,hogy olyan dolgot nem minősítünk,amit nem próbáltunk?

és jah,nem jó,mert el kellene olvasni a könyvet,de arra meg lusta lehetsz,mint a dög.

2012. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!