Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több testrészem kerülete...

Több testrészem kerülete centimétereket karcsúsodott 4 fitness edzés után. Miért vagyok mégis egyre vastagabb optikailag?

Figyelt kérdés
Ez normális?
2012. nov. 8. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legtöbbször ez van, hogy a nők vastagabbnak látják magukat még a fogyás ellenére is, mi meg férfi testépítők, szinte folyamatosan vékonynak. :)
2012. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az baromi jó lesz ha vastagabbnak látom majd magam mint mikor nekikezdtem:D Akkor ez valami agyi probléma lehet?:D
2012. nov. 8. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Kis agyi probléma, igen.:) De azért, ha tovább folytatódik a fogyás, akkor nem hiszem, hogy vastagabbnak fogod látni magad. Csak az elején van egy ilyen kis szubjektív-optikai-pszichés zavarodottság.:)
2012. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy pl a karod többet karcsusodott mint mondjuk a derakad és akkor arányosan most a derakad vastagabbnak tűnik mint eddig.
2012. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A combom meg a fenekem karcsúsodott elsősorban, a fenekemen látom, hogy pozitív irányba változott, a combom tűnik egyre vastagabbnak. Egyéb testrészeimet nem mértem, mert azokra nem voltam még kíváncsi. Ezek a kényes pontok, mint általában a legtöbb nőnek:)
2012. nov. 8. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Jajj,erről jut eszembe...Én sokat lefogytam 30kgt, de amikor lenézek teljesen ugyanugy látom magam,mint fogyás előtt...ami abszurd,és csak tükörben eszmélek rá a változásra...nagyon durva,és nem értem én sem.De mostmár nem adok rá:)
2012. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én viszont pont fordítva vagyok. Mindig nagyon vékony/gebe voltam, aztán híztam 30 kilót és ugyanúgy vékonynak érzem magam ( Gondolom azért, mert ugyanúgy tornázom, úszom, túrázom ) És csak akkor eszmélek fel, hogy Te Jesszus, hogy nézek ki :) Amikor például véletlenül megyek vásárolni és meglátom magam a kirakatban:) Még otthon a tükörben sem látom magam annyinak, amennyi kiló vagyok :)
2012. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez tipikus amúgy. :) Én 10kg-ot szedtem fel most 2,5 hónap alatt de nem látom, hogy nagyon nőttem volna, ugyan olyan vékonynak tűnök.

Nálad ez a dolog szerintem amiatt is lehet, hogy mint említetted, a feneked változott. Gondolom az genetikai okokból gyorsabban fogyott, mint a combod és az arányok megváltozása miatt tűnik úgy neked. Viszont a centi sose hazudik, a tükör sokszor becsap. :)

2012. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
acm, pedig nálad látszik, hogy nőttél.:)
2012. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, biztos az arányok. Bár egyenként a combjaim ugyanannyit fogytak cm-ben mint a fenekem egymagában:D Legjobb lesz ha nem nézegetem magam:D

Amikor 10 kg-ot híztam eleinte nekem sem tűnt fel, idővel aztán láttam a változást sajna. Lehet, hogy így van ez a fogyással is.

2012. nov. 8. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!