Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alap 4 napos edzésterv?

Alap 4 napos edzésterv?

Figyelt kérdés

sziasztok,


csak kíváncsiságból feldobom az edzéstervem, kíváncsi vagyok mit gondoltok.


kedd:MELL-VÁLL


-fekvenyomás piramisba 5x

-ferdepados nyomás 1kezessel 4x

-pullover 2x

-tárogatás csigán v. szabadsúllyal 4x


-mellről nyomás rúddal 4x

-oldalamelés 4x

-döntöttt törzsű oldalemelés 4x

-vállvonogatás+előre emelés szuperszett


csütörtök: HÁT


-deadlift 4x

-ülve evezés szűken 4x

-húzódzkodás 4x

-szűk lehúzás/húzódzkodás 4x

-csigán evezés kötéllel 3x


szombat:KAR


-állva rúddal karhajlítás 4x

-állva váltott kéz 4x

-scott pad rúd 3x


-letolás rúddal csigán 4x

-szűknyomás fekve 4x

-tolódzkodás 3x

-lórugás 3x


vasárnap: LÁB


-guggolás: 5x

-feszítő ülve: 6x

-hajlító állva: 5x

-vádli ülve: 6x

-kitörés: 3x


A problémám hogy nem igazán fejlődök, annak ellenére, hogy nem régóta csinálom ezt az edzéstervet. A karom le van maradva a testemhez képest.


Kajám rendben van: reggel:

100g zab, 250g tojásfehérje


napközbe: 650gr csirke, 1 fehérje turmix, 200gr rizs

2-2ev lenmag+oliva olaj


este: 250gr túró


A ch azért ilyen alacsony most, mert 4kilót akarok leadni, de eddig sokkal magasabb volt, és nem nagyon fejlődtem.


köszönöm a tanácsokat!



2012. okt. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Lehúzod és válogathatsz.Véleményem szerint ez az edzésterv nem a legjobb.A KAR napod az viszont tetszik.A mellnél és a hátnál feléről nem is halottam még...A kajálásod jó de válts edzéstervet.Haladóknál keresd a megadott linken. :)

2012. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én annyit változtatnék, hogy csuklyát háthoz raknám, és bicepszhez raknék koncentrált vagy kalapács bicepszet is, talán álló vádlit is raknék be.
2012. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Éndzsöl ***** válasza:
Igazán nem látok benne hibát. Mondjuk vállra a négy gyakorlatot sokallom, illetve nem értem, hogy pull-overből miért csak két sorozat van, de egyrészt ezek nem túl jelentős dolgok, másrészt lehet, hogy neked így jobban fekszik. Viszont nézd meg, hogy relatíve sok gyakorlatot végzel minden testrészre, akkor is, ha kis izom. Mell-hát 4-5 gyakorlat: OK. De tricepsz és váll is 4, a bicepsz csak 3. Alap esetben elég lenne a három, de látod, több edzésmunkát végzel a többi izomcsoportra. Én azt ajánlanám, hogy borítsd kicsit fel a dolgokat, ne egy napon legyen a bicepsz-tricepsz. Pl. cseréld fel a tricepszet és a vállat. Vagy ha így sem okés, akkor mehet külön napra a bicepsz, tricepsz meg mondjuk a hát mellé.
2012. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és az milyen ötlet, hogyha testrészenként 1-1alapgyarkolatból összerkok egy teljes testes edzést, és ezt nyomnám heti 3x?
2012. okt. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!