Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek? Whey Pro...

Mi a véleményetek? Whey Pro Cytogen, dextróz

Figyelt kérdés

üdv mindenkinek kb 3 hónapja elkezdtem kitartóan gyúrni

és felakartam szedni pár kilót 184cm\78.40 kl voltam most meg lefogytam 74.25-re,pedig az étrendemet kicseréltem csak grecska,kása,tojást,húst eszek nappal estére meg lekváros kenyeret tejet eszek.

Ara gondoltam kéne valami fehérjét szedni,

utána néztem az interneten és erre jutottam hogy Whey Pro Cytogen veszek.

És azt olvastam hogy kell szedni még dextrózt hozzá hogy gyorsában hason a cucc, és muszáj szedni?



2012. szept. 13. 04:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem csak poén a kérdés. Lekváros kenyér? Na nee.:)

Az tejjel együtt kuka. Cytogen márka már nincs, mert Full force lett a neve, így nincs már a whey pro nevű készítmény sem. Ha találsz is valahol, ne vedd meg, mert az már régi lejárt cucc.

Edzés után tömegnöveléskor kell a proteinhez gyors szénhidrát is, pl dextróz, vitargo, malto, stb. Visszakell tölteni minél hamarabb a tápanyagokat az izmokba.

2012. szept. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Scitec mint gyártó ezt a proteint, meg úgy az egész Cytogent megszüntette. Helyette FullForce néven dobott piacra termékeket.


Amennyiben proteint szeretnél venni, akkor érdemes ezen elgondolkodni.


A minőségi protein alapja a whey, ezen belül jó lenne ha hidrolizátumot is tartalmazna. Így a BV - biológiai értéke - igen magas. A biológiai érték azt mutatja, hogy minden aminosav, amire a testünknek szüksége van benne van, illetve a felszívódása szinte tökéletes. A protein minőségét mutatja, hogy az aminoprofil alapján mennyi benne a BCAA. Amennyiben hozzáadott BCAA, L-leucin, vitamin komplexet, emésztő enzimeket is tartalmaz akkor az már szinte a profi szintet súrolja.


Az utolsó szempont amire az utóbbi időben még jobban figyelni kell, mivel a minőségi alapanyagok ára állandóan emelkedik, hogy a gyártó cég abban a proteinben cukrot szénhidrátot tesz-e? Sajnos ez utóbbi tendencia kezd nőni. Azért, hogy a proteinek árát csökkentség vagy alacsonyan tarthassák két megoldás létezik, vagy hozzáadott cukorforrásokat tesznek, vagy csökkentik a whey alapaanyagot, és növelik az igen olcsó alapanyagok(szója, búza, borso) hozzáaádást. Sőt mindkét megoldást egyszerre is alkalmazzák. Természetesen valóban olcsó, akár 10.000Ft/4kg árért is vehetünk proteint.

2012. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!