Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Helyes étrend nélkül nem...

Csombor kérdése:

Helyes étrend nélkül nem lehet egyáltalán fejlődni testépítésben?

Figyelt kérdés
elkezdtem test építeni de sajnos napi fél kiló húsokra nincsen pénzem ,meg úgy másra se nagyon ,1 liter tejet meg szoktam inni egy nap de kb annyi az ami fehérje, így felesleges csinálni ,vagy fogok így is fejlődni?

2012. aug. 24. 21:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%

Sportolj meg egyél sokat és meg lesz a hatása , igaz nem úgy fogsz kinézni mint egy szörnyszülött , hanem mint egy egészséges ember , de valakinek ez is elég. A testépítés nem sport , hiába szeretnék sokan annak beállítani , egy testépítő legtöbb esetben nem tudna hosszabb távot futni , úszni , biciklizni (tehát amihez valódi sportteljesítmény kell) hanem csak egy statikus tevékenységhez jók. A másik ok amiért nem sport , az a mérhetetlen mennyiségű hatásnövelő szer , amit magukba tömnek , ez azt hiszem egyetlen sportágban se elfogadható (nem vagyok naiv minden sportban ott a dopping,de nem ilyen szinten). Hasonlítsunk már össze a profi úszót vagy kerékpárost egy ilyen bodybuilderrel... Én annak ellenére , hogy nem vagyok belebu**ulva ebbe a témába , mégis képes vagyok heti 3 kilót felszedni akár mikor , mindenféle sz** nélkül , rendszeres sport mellett. Ennyit erről. Az , hogy ki mit csinál egyébként nem érdekel , csak ne várják el , hogy olyan k**a nagy sportembernek nézzék őket , mert nem azok!


Üdv

2012. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%
Te nagyon nem vagy okos. Ne keverd össze a naturál testépítést a koxos profi testépítéssel. Én naturál vagyok, teljesen egészséges sport és bármikor kiálok veled akármilyen hosszabb távu versenyben is. Simán focizok rendszeresen het két órát, nem gond az aerob edzés. A bringások pedig legalább annyit koxolnak, mint egy profi testépitö, csak
2012. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Folytatom; csak más cuccokat tolnak, ami nen az izomméretet növeli, hanem a kardio kapacitást, állóképességet. Szóval jó sok baromságot sikerült leírnod.:)
2012. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem írtam baromságot , tényeket írtam , ami tükrözi a közfelfogást is a testépítőkkel szemben. A kedvenc dumám még "én nem szedek semmi csak fehérjét" jézusom hány embertől hallottam már ezt :D (kb. már a 2 hét után , ahogy elkezdtek "gyúrni") a fehérjével nincs is semmi baj , csak akkor ne mondja , hogy nem szed semmit , nem kell paradoxonokat gyártani. Gondolom te se szedsz semmit ;) a kerékpár még így is 1000x különb sportteljesítmény , mint bármely testépítő tevékenység.
2012. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted kisgyerek. A protein mióta kox te szerencsétlen?

Nem szedni kell, mert nem gyógyszer. Hanem tápkieget használunk.

Így kell írni. Olvass sokat, mert nagyon nem vagy képben.

2012. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként az , hogy 2 részletben írod a választ , az azért van , mert így várhatóan jobban felpontoznak majd?? :D Na akkor én is írok most , hogy engem is 2 részletben pontozzanak le ;) egyébként te sem vagy okos , attól mert jó a százalékod , csak a különbség köztük hogy én már jópárszáz kérdésre válaszoltam és nem szoktam finomkodni , ja meg nem alkalmaztam még eddig ezt a 2 részletben írást , de ezután ígérem ráállok :D
2012. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen k**a okos vagy akkor azt is tudhatnád , hogy ugyanúgy megtalálható a tejben , sajtban , tojásban stb.. és AZT nem kell szedni! Én pl. béres cseppet szoktam SZEDNI az ásv.anyagok miatt , de ezeket is be lehetne vinni másként is. Te szerncsétlen
2012. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

1. Véletlenül elküldtem írás közben, soha nem szoktam két részben válaszolni.

2. Már 6000 kérdést válaszoltam meg, nézd meg a toplistát.

3. Edzés után jobb a tejsavóprotein, mert gyorsan szívodik fel, napközben pedig igen ,jobba szilárd kaja, ebben egyetértel.

4. Nagyon helyes, hogy iszod a béres cseppet.:)

Üdv, egy hazai gyógyszergyár fejlesztő mérnöke, aki testépítő is.:)

2012. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ez esetben én kérek elnézést!
2012. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Semmi gond.:)
2012. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!