Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani egy edzéster...

Tapasz kérdése:

Tudnátok ajánlani egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve edzek (nem rendszertelenül de normális edzésterv nélkül)és mostanában nem nagyon haladok ezért kellene egy edzésterv. Otthon edzek (nagyjából megvan minden ferdepad, súlyzó (35kg), stb. )Olyan edzéstervre gondoltam ami heti 4-5 napból áll ( lehet bontott is) és elég hozzá 35 kg súly. Ha valakinek van hasonló edzésterve vagy ismer ilyet vagy csak lenne pár tanácsa akk kérem írjátok meg.

2012. júl. 15. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hány kiló?
2012. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hány éves vagy hány kg mit szeretnél elérni? fogyni vagy szálkásítani stb..
2012. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14éves, 171cm magas, 58kg vagyok, és egy kevés izmot szeretnék még felszedni de inkább szálkásítani.
2012. júl. 16. 10:20
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogyha szálkásítani szeretnél, akkor kisebb súllyal kell többet csinálni szóval olyan súlyt válassz aminél 4x15.-öket tudsz csinálni.
2012. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!