Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv? 16/F

Edzésterv? 16/F

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, kb 180 centi, 87 kg, edzéstervre lenne szükségem, jelenleg eléggé össze-vissza csinálok mindent. kb 18-20 kilóval bicepszezem, 70 kilóval szériázok a fekvenyomó padon.

2012. jún. 29. 23:45
 1/2 Diego105 ***** válasza:

Itt nézz szét: [link]

Remélem attól függetlenül hogy közölted mennyivel bicepszezel, a lábedzést sem hanyagolod! ;)

2012. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -adolf- válasza:
mondmeg heti hány napot akkarsz edzeni ! és vane valami különleges testrész amit fokozottan kiszeretnél dolgozni,valamint vene valami olyan izmod, izomcsoportod amire nem szeretnél egynlőre edzeni (pl:én kezdőknek a lábazást 1-2 hónapig nem szoktam javasolni mert úgyse azért jön le egy 16 éves fiú a koditerembe hogy a lábatok vastagodjon. 87 kilovagy szerintem neked elég erős a lábad de a 180 cm ből sejtem hogy a hasazást nem kéne kihagyni az edzéseidből szóval fontold meg az alábbiakat aztán írunk neked valami bővebet !
2012. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!