Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők: diéta tanács?

Testépítők: diéta tanács?

Figyelt kérdés

üdv cimborák, tanácsra lenne szükségem.


épp diétába vagyok, kb 7hete tart. 109kilóról kezdtem kb, jelenleg 99körül mocorgok.


kajám így fest most:

reggel 90g zab, 250g tojásfehérjelé

napközbe: 600g rizs, 90g rizs, 90g zabpehely,kis zöldség

este: 250g zsírszegény túró, 1adag casein komplex lefekvés előtt


5napos edzéstervem van, minden izmot 1x edzek egy héten.

heti 2-3aerob megy, előtte aminosav.


a gondom az, hogy eléggé gyengülök, és úgy érzem izomból is megy le, pl karból lement 1,5cm, derékből 9centi körül.


kérdésem az lenne, hogy lehet natúrba a lehető legkevesebb izomveszteséggel végigtolni a diétát?


bármi tipp van, nyugodtan írjátok.


köszönöm



2012. jún. 22. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom az inkább 600g csirke lenne, nem rizs.:)

Mindig tartsd legalább 3g*testtömegkg felett a fehérjebevitelt és edzések előtt, közben és után is mehet bcaa, ami csökkenti az izomvesztést.

2012. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

így van, az a rizs inkább csirke :D

10g bcaa-t szoktam tolni edzés után, aerobb előtt liquid aminoital megy, lefekvés előtt pedig 8g glutamin, mehetne több is mindenből, de anyagilag nem könnyű ezt finanszírozni


köszi a tanácsot

2012. jún. 22. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod. :)
2012. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kéne mellé egy kis "plusz", csak 18évesen még korainak érzem...
2012. jún. 22. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Koxra gondolsz vagy tesztó-optimatizáló tápkiegre?

Egyik sem kell.

2012. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

épp tegnap kezdtem el tesztelni a testopump-ot, edzés előtt vettem be 4szemet, egész jónak éreztem, bár nem volt egy jack3d.


amúgy igen, koxra gondoltam a "plusz" alatt.

2012. jún. 22. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz versenyezni, akkor nem javaslom. Persze nem leszel akkora, mint egy versenyző, de egy jó formát így is össze tudsz hozni.

Teszto-optimalizálók meg 30év alatt nem érnek semmit, mivel fiatalon így is maxon van a termelésed.

2012. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

csak kicsit idegesítő, hogy pénzt, időt, energiát nem kímélve tolom az ipart, és még sem fejlődök optimálisan, míg mások félgőzzel fasza genetikával, vagy koxxal többet érnek el mint én.


amúgy a versenyzés is érdekel, jövőre talán megpróbálok egy superbodyt, ha úgy alakul a forma, de natúrba esélyem sincs.


a tesztfokozót meg nem kúra szerűen szedem, mert így valóban nincs értelme, hanem edzés előtt, mert több fiatal ismerősöm is mondta, hogy tesztofokozók, pl anadrol nagyon sokat dobnak az edzés minőségén, ezért gondoltam, h teszek egy próbát.

2012. jún. 22. 21:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Naturában tényleg nincs esély a superbodyn, ez igaz.
2012. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!