Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy a hasamról hogy adjam le minél gyorsabban a felesleget?

Figyelt kérdés
Dióhéjban ez van: 21 éves fiú, 174cm 79-80kg vagyok. Elkezdtem kondizni egy hónapja, mert nem éreztem magam jól a bőrömben, és mivel régebben is csináltam sportokat, ezért hamar meg is látszódik az eredmény szerencsére, erősödik a karom hátam lábam hasam stb. Az a baj, hogy lassan egy éve pizzériában dolgozok, és a hónapok alatt a hasamra feljött kb 2-3 kg felesleg. És hiába csinálom a felüléseket keményedik a hasam, de tök rossz mert erősödik és nő a mellem, karom, de a hasam puffadt :s :D. Ezen, hogyan tudok alakítani hogy szép legyen és lemenjen róla a zsír? Anyagilag nem tudok megoldani egy olyan étrendet ahol reggelire rozskenyér, meg az a sok-sok minden van. De azért egy átlagos diétát ha az kell össze tudok hozni, csak mint mondtam anyagi korlátok vannak, mert ugye bérlet plusz fehérje, nem olcsó. De mondom minden véleményre vevő vagyok, és meglátom hogy mit hozok ki belőle. Amikor dolgozok akkor napi egy pizzát szoktam enni, meg bolognait meg ilyenek, otthon normálisan házi kosztot eszek.

2012. jún. 22. 16:14
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nincs helyi zsírégetés,soha nem is volt a felüléstől meg nem tűnik el a zsír


írd be ide a keresőbe hogy kocka has és kidob egy rakás megválaszolt kérdést.

2012. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, használd a keresőt! Ez a téma a régi motorosoknak itt már (szinte) ctrl+c - ctrl+v választ jelent. Szálkásító diéta + kardióedzés. Nézz kicsit utána ezeknek!
2012. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cristian1997 ***** válasza:
Bodybuilder alapismereteket sem árt elolvasnod.
2012. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!