Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen alak megteremtéséhez...

Ilyen alak megteremtéséhez milyen edzéstervet tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés
[link]
okt. 15. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Progresszív súlyzós edzéstervet tudunk elképzelni.
okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Addig eljutottam én is :) Csak nem tudom hogy érdemes e edzésterveket vadászni, vagy jó az alap gyakorlatok mellett megragadni és azokat nyomatni, akkor inkább így teszem fel a kérdést
okt. 15. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az edzésterv alatt a felosztást, és a gyakorlatok választását érted, nos ezeknek közel sincs akkora jelentőssége, mint gondolod.

Súlyzós edzés, étrend, regeneráció, ez a három a lényeg.

De hogy valami konkrétat is írjak: pl. alsótest-felsőtest edzéssel összehozható egy ilyen alak, ott legalább alsótest napon lehet célzottan popsira is edzeni lányoknak.

okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Bármilyen edzésterv jó, amiben adott a progresszív túlterhelés, a bukás közeli effort és az elegendő volumen. Ha az internetről akarsz kukázni sablonokat, akkor tudok jobbat:

[link]

Ezek a magyar internet legjobb egyénre szabható edzésprogramjai.

okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előttem mindent leírtak.


Nincs jelentősége az edzéstervnek.

Az izom nem tud számolni, nem tudja mit mikor mivel edzel.

Válassz valami sablont, és majd alakítod kedvedre. Fejlődj, időről időre, ennyi.


Egy ilyen fizikum viszont nem 1-2 év..

tegnapelőtt 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már lassan 2 éve edzek, van egy alap edzéstervem, de valahogy sose tudtam mellette sokáig kitartani Max 2-3 hónap, egyedül a hat edzés amin nem változtatok, de a felosztassal vannak bajok leginkább... Munkambol adódóan nehéz tartani hetente :) no mindegy, köszönöm a válaszokat!;)
tegnapelőtt 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!