Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne jobb alakom?(több...

Hogy lehetne jobb alakom?(többi lent)

Figyelt kérdés
Heti 9 órát élsportolok (akrobatikus torna), plusz tesi órák, és ha még van mozgásigényem, otthon is edzek, picit kardiózok, erősítek. Étkezésre is figyelek, fehérjét, rostokat, természetes szénhidrátokat próbálok enni főleg, persze néha becsúszik egy kis édesség. Azt mondták, hogy súlyt nem annyira érdemes nézni, mert az izom nehezebb mint a zsír, nem tudom ez mennyire van így. Szeretném ha kicsit kerekebb popsim lenne, kockahasam(nincs túl nagy hasam). Ehhez tudnátok írni gyakorlatokat? Kérlek!

2021. dec. 18. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy az izom nagyobb súlyt eredményez mint a zsír, azon kívül az izmok adják a szép alkatot is.

Fehérjét nem írtad táplálék forrásként. Fogyasztasz húst?

2021. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írtam fehérjét, és igen, fogyasztok. Mindenféle húst(a zsírosakat nem szeretem), tejtermékeket, tojást is.
2021. dec. 18. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Edz nagyobb sulyokkal. Guggolas, kitores, felhuzas
2021. dec. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. 40 kg vagyok, milyen súllyal kezdhetném?
2021. dec. 19. 01:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hány kilóssal
2021. dec. 19. 01:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg milyen eros vagy 🤷‍♂️ Csinalj eleinte 3-4x15oket kb, ugy h az utcsok mar alig menjenek. Nemtudom neked az milyen sullyal megy.. meg sztem emeld a szenhidratot
2021. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudjuk, mekkora az erő szinted. Bár amit sportolsz, meg amennyit, azok alapján eléggé jó lehet. Kezdd pl. 5 kg-os kézi súlyzóval. Bár ezzel inkább a karjaid, vállaid és felső tested tudod megedzeni. Fenékre, lábakra rúddal és súlyokkal guggolás. Hasra hasprés, lábemelés.
2021. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. dec. 20. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Elősször is a calória egyensúlyra kell törekedni.Ha te egész héten aktív vagy +még súlyzózni is akarsz,akkor a beviteled meg kell növelni.

Mivel többet égetnél el mint amit beviszel.Így a kerek popó helyett egy csontvazfenék lenne a végén.

Tehát mégegyszer érthetőbben:Ha most ennyi edzéssel és kajával a súlyod allandó,tehat amit beviszel azt elegeted,akkor mégtőbb égetésel mégtöbb kaja+a calóriaplusz mennyiség kell,hogy gyarapodni tudj.

Az izom csak akkor fog nőni,ha van miből építkezni.

A mások megoldandó kerdés a regeneració.

A dolgoztatott popsinak pihennie kell,hogy fejlődjön.

Ezzel a sok tornával ,sulyzózással a heti edzésed mennyisége sok lesz. Kérdes,hogy illeszthető ez be úgy,hogy eredmenyes is legyen.

2021. dec. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

#9-es jól kifejtette, ezeket tartsd szem előtt, kedves kérdező!

Edzésekről és táplálkozásról is fontos dolgok ezek.

2021. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!