Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet jobb alakom, ha...

Virag787 kérdése:

Hogyan lehet jobb alakom, ha nagyon kevés az időm? (L)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék én is kerek feneket meg feszes testet, de tényleg nagyon elfoglalt vagyok, napi 10-12 órát is dolgozom olykor, és bevallom, utána már tényleg nincs erőm ahhoz, hogy a kevés szabadidőmet is azzal töltsem, hogy ,,büntetem'' magam. :( Nyilván meg kell dolgoznom a jó alakért, tudom, hogy valami mozgás kell, de nincs esetleg valami olyan módszer, amivel kevés idő, mondjuk napi 10 perc elég?

2018. febr. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell felfogni az edzést, mint büntetés. Én élvezem. Nagyon jó időtöltés.
2018. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, értelek. :) Csak amikor nagyon fáradt vagy, még olyan dolgoknak a végzése is átértékelődhet, amit amúgy élvezel.
2018. febr. 18. 18:21
 3/5 palilaci ***** válasza:
Legyen napi 20 és akkor ha összeadod kijön heti 2x 1 óra plusz bemelegítés. Annyi pedig bőven elég egy jobb alakért. Na meg persze kell megfelelő étrend is.
2018. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ezek szerint lehetséges, de hogyan, mit érdemes csinálni abban a 20 percben?
2018. febr. 18. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem napi 20 perc kell hanem heti 2óra. Gyors teljes test edzés. Guggolás,felhúzás,fekvenyomás,evezés stb. Konditerem kell mindenképp. Szerda szombat jó is.
2018. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!