Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen jobb alakom?

Hogyan legyen jobb alakom?

Figyelt kérdés
Igazából az egész edzés téma bonyolultabb, mint gondoltam. Kutakodtam már a témában, viszont a rengeteg zsargon miatt a felét nem értettem. Nekem legnagyobb célom az volt, hogy a fenekem legyen formásabb, 2 hónapja minden nap edzek rá 10-20 percet. Ma viszont azt olvastam, hogy mennyire nem jó az, ha csak egy adott testrészre edzünk, emellett pihentetni is kell az izmot. Milyen edzéstervet ajánlotok teljesen kezdőnek és tudva azt, hogy leginkább az lenne a célom, hogy a hasam laposabb legyen, a fenekem és a combom pedig izmosabb? Mint látható teljesen laikus vagyok a témában.

2020. ápr. 11. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Instagram:@sajattestsuly

Csekkold le, sokat segíthet ebben a dologban. Sok edzés lesz rajta amit otthon eszközök nélkül, vagy minimális eszközzel el tudsz vegezni es hatásos

2020. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, mert most nincs is nyitva a terem de ha nyitva lenne se kéne lemenni járvány idején. Leírom, hogy mi a legjobb és utána, hogy otthon mit kellene tenni. AZ, hogy hetente mennyit edzel egy izomra az függ attól is, hogy amikor edzel mennyire keményen edzel rá. Más egy 10-20 perces seggtorna meg egy kemény súlyzós edzés. Jó ha pihen az izom de figyelembe kell venni, hogy mennyi terhelést kapott. A lapos hasért nem hasazni kell hanem levinni a testzsírodat. A kerek seggre meg a combra így eggyütt a guggloás a legjobb de nem a szabad testsúlyos otthoni tingli tangli guggolás hanem a teremben egy neked nagy súllyal végzett guggolás. Az edzi a segged is meg a combod is, de mélyen kellene guggolni. Nekem amit írtál abból az jön le, hogy valami komolytalan otthoni edzést csinálsz. Én otthon ha kerek segget akarnék akkor a konditermi gyakorlatokat próbálnám otthon elvégezni. Lehet guggolni otthon is lehet labdával is, anélkül is, lehet kitörést is csinálni otthon. Kábé ez lenne a 2 legfontosabb. Plusz ugye jön az a dilemma, hogy te lapos hasat akarsz amihez csökkenteni kellene a súlyodat az izmosodáshoz meg növelni kellene. Kérd ki egy olyan tanácsát aki jártas a témában, hogy hogy kezdj nekii edzés+étkezés+célok.
2020. ápr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!