Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomásnál úgy is fejlődhe...

Fekvenyomásnál úgy is fejlődhet a mellizom,ha a hidalást kihagyjuk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megcsinálni,ráadásul annyira abnormális mozdulatsornak tűnik.Mi szükség van hidalásra?Kézi súlyzós fekvenyomásnál is kell?

Kicsit azt érzem,mintha ezzel lerövidítenék a mozgástartományt.



jún. 7. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"mintha ezzel lerövidítenék a mozgástartományt"

Pont erre való, ami egy erőemelőnek előnyös, de egy testépítőnek nem. A hidalás testépítőként maximum arra jó, hogy a lapockáid szabadabban tudnak mozogni, és a vállaid is optimálisabb pozícióba kerülnek, de ha számodra mindennemű hidalás abnormális, akkor ne hidalj. A mellizom fejlődésének köze nincs a hidaláshoz.

jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan természetellenes mozdulatnak tűnik.Azt érzem,hogy kitörik a gerincem,amikor megpróbáltam megcsinálni :D Nem degradáló jelleggel illettem ilyen jelzővel.
jún. 7. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szar a technikád, de ha nincsenek erőemelői ambícióid, akkor ezen a hidalás dolgon a helyedben nem rugóznék. Feküdj le, ahogy jól esik, azán nyomd a súlyokat, és kész.
jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hidalni, csak dülleszd ki a mellkasod.
jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!