Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó eddzésterv elképzelés...

Ez jó eddzésterv elképzelés kezdőként?

Figyelt kérdés

Heti 3 nap eddzes,

Mindennap egesztestes eddzes,

Otthon végzem így az alapgyakorlatokat tudom végezni

Fekvőtámasz az egyik, ehhez végzek 3 rávezető gyakorlatot, késobb magát a fekvőtámaszt is, huzodkodás rávezető gyakorlatok(kifelé alló tenyer vallszeles)

Hatso fekvo tamasz

Bordasfalon lábemelés ( ravezeto gyakorlat)

Lab: guggolás (tobb formában)

Biztos vagyok benne hogy valami izomcsoportot kihagytam , szeretnélek megkérni titeket hogy pótoljátok azt vagy a meglévőt javítsátok.


Itthon van bordásfal és 1kezes kezisulyzo 10 kiloig



2023. ápr. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint azt említettem otthon csinálom és ezek a gyakorlatok amik a videóban vannak jók csak pl tolódzkodást nem tudom elvégezni mert nincs hozzá eszköz
2023. ápr. 13. 21:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt esetleg mivel tudnám helyettesíteni?
2023. ápr. 13. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

"mivel tudnám helyettesíteni?"

A tolódzkodást? Bármilyen nyomó mozgásmintával, így az általad már említett fekvőtámasszal, de hogy az általad leírt maszatolástól az első hónapok eltelte után semmilyen izomfejlődésre nem érdemes számítani, az biztos. Persze valahol mindenkinek el kell kezdeni, de ha neked kifejezetten izomépítési céljaid vannak (gondolom igen, ha már legalább a harmadik kérdésedet írod ki a Testépítés kategóriába), akkor hamar érezni fogod a konditerem és a súlyok szükségét.

2023. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Régi szépidők!:)

Legyél kreatív.Annakidején felmentem a padlásra és nagyméretű téglák,fabak voltak az állvány.De volt hogy a konyhasztal és vele egymagasságba kerülő rögzített szétámlája volt a tolódzkodó.

Mindenféleképp az lenne a legjobb, ha azért 1,2hónap felvezető átmozgatás után beíratkoznál egy terembe.

2023. ápr. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez így is lesz, Szeptemberben megyek londiba, de addig szeretnék egy kis alapot.
2023. ápr. 14. 06:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne gyakorlatokra, hanem mozgásmintákra gondolj.
2023. ápr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mozgásminta alatt mit értessz?
2023. ápr. 14. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:

""mivel tudnám helyettesíteni?"


Erre írtam a mozgásmintát. Úgy gondolkozz ha gyakorlatot akarsz cserélni, hogy ne magára a gyakorlatra, hanem a gyakorlat közben leírt mozgásmintára gondolj.

2023. ápr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pl tolodzkodas helyett fekvotamasz?
2023. ápr. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!