Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy eléggé sportos vagy...

Egy eléggé sportos vagy eléggé kigyúrt testet szerintetek mennyire körülményes ma fennt tartani Magyarországon?

Figyelt kérdés
most értse ide mindenki ami szerinte már egy elég kisporolt test

#sport test nyár
2023. ápr. 10. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Semennyire. Izmot megtartani sokkal könnyebb, mint építeni.


ch forrás: rizs, tészta, kenyér

fehérje: csirkecomb, vagy bármilyen olcsóbb hús, + a fehérjébe nem csak az állati eredetű fehérjék tartoznak. Mindennek van fehérjetartalma.


Fehérje legyen meg 1.4-6g/testsúlykg és kész, nem nagy tudomány ez. Csak a tápkieg cégek teszi azzá, senkinek sem kötelező 2g/testsúlykgot bevinnie hobbi gyúrós szinten.

2023. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Így van, pofonegyszerű megtartani
2023. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent az, hogy eléggé sportos test? Mit jelent az, hogy eléggé kigyúrt test? Ezek nem konkrét fogalmak, így konkrét választ sem lehet rájuk adni. Ahhoz, hogy olyan tested legyen, amin látszik, hogy sportolsz, az véleményem szerint egy közepesen jó edzéstervvel és egy közepesen jó étrenddel könnyen összehozható és tartható. A szó szoros értelmében véve viszont "kigyúrni" magadat, és azt a jó izomtömeg megtartani már sokkal nagyobb erőfeszítést, tudást, pénzt igényel, mind naturálon, mind nem naturálon.
2023. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért írtam hogy gondold ide a szerinted már annak számítót és arra írj
2023. ápr. 10. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Allando dieta. Semmi feldolgozottat gabonat nem eszek
2023. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Én sportos vagyok 45 éves. Sportos alatt én azt értem, hogy a combom vastag izmos , a vádlim vastag izmos, a hasam lapos kocka has és a bicepszemen látszik, hogy izmos és van csuklyás izmom. Nos ezt az állapotot valamikor elértem fiatalkoromban és külön nem edzek már rá csak szint fenntartásként nekem a komoly bicajozás megy (ez ugye a lábizmokat karban tartja rendesen) , még aktívan kosárlabdázok (ez is karban tart pár izmot) a hasamra , pedig 500 felülést csinálok, hogy szinten tartsam a kockákat.


Kajára figyelek, de nem vagyok az a típus, ha megkívánok csokit/chipset stb. akkor azt meg is eszem viszont csak reggel eszek ilyeneket és csak aznap, ha tudom, hogy le is tekerem vagy lemozgom. Alkoholt több, mint 10 éve nem ittam, dohányozni soha nem dohányoztam , drogokat soha nem próbáltam.


Nos én ennyit teszek, azért hogy úgy nézzek ki ahogy, én sportos vagyok, akin látszik, hogy sokat sportol nem kigyúrt az soha nem voltam és nem is akartam. Így ezt az állapotot szerintem bármeddig fenn tudom tartani, hisz semmi nem fenyeget, hogy esetleg leépüljek.


Tehát számomra ez nem körülményes, hisz így szólt a kérdésed. Lehet más nem tudná ezeket betartani, amiket írtam és neki körülményes lenne...

2023. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
15 ev edzes utan konnyen tartom 3-4x1 ora edzessel. Mar csak egy eros hobbi szinten, de ha akarnam max fel ev alatt ugyanott lennek. Nyilvan emberenkent valtozik, sokat szamit a genetika. Nekem ugymond pont alkalmas erre, bar gondolom azert is mert eletem 2/3at vegig edzettem ahogy kb minden ferfi osom
2023. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Megtartani minimális figyelemmel meg elhet, országhoz sincs ez kötve igazából.
2023. ápr. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Kialakítani nehéz, fenntartani könnyebb.
2023. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!