Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lanyok , a konditerembe miert...

Lanyok , a konditerembe miert huztok fel ilyen feszulos ruhakat?

Figyelt kérdés

Az elejen meg erdekes volt (vagy inkabb furcsa),de manapsag mar 12 egy tucat. A Masik meg, miert kell foglalni a gepet es fotozkodni?

Odamegy az ember,hogy "Szia, hany korod van meg hatra?" es akkor sertodotten nez,hogy mit akarok. Hat,hogy ne ott melegitsd magadat.

Az unnepek utan,meg plane sokan vannak most a terembe. Majd meglatjuk,hogy alakul 2 het mulva. Fogadok,hogy a fele lekopik.


2023. jan. 3. 15:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van aki kényelemből. De attól még sokan csak a figyelmet akarják felhívni magukra, ez is nyilvánvaló. Akiket én látok, nem mindegyik nő van olyan kihívósan sport ruhákban. Tehát ez az extrém feszülős vékony cucc.
2023. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell kérni őket, hogy küldjék át a képeket neked, majd otthon kielemezed őket és elmondod nekik a véleményedet róluk. Ha érted mire gondolok.
2023. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
50%

"Jobban lehet benne látni az izmok megfeszülését, nyúlását."

Egy mr. olypmia nézegetheti az izmainak a feszülését, meg a nyúlását, Bözsike a könyvtárból csak kiröhögteti magát. Ugyanígy jár Gizike az akármilyen ügyintéző, Jolika a 20 éves indokolatlan nagyképű kiscsaj, és a többi

2023. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 NTBS ***** válasza:
Mert jó áll nekik.
2023. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Amugy azt vagod, hogy a feszulos a legkenyelmesebb edzoruha?


Pont ma voltam spontan a kinyult melegitonadragomban edzeni, es egyreszt melegem volt, masreszt nyomott a derekan a gumi. Ezt mas sportoknal is eszrevettem mar, es mindig visszaterek a leggingshez.

Amugy en az otthoni kisszobaban is feszulos cuccban edzek, es a teremben is.

Es EN nezegetem magam foleg, mert tetszik, amit latok, es enelkul joval kevesebb lenne a motivaciom is edzeni menni - mit erdekel engem, hogy 105 kg-t emelek, ha nem latszik a testemen?;)

2023. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
megint azaz egó...az dolgozik megint..
2023. jan. 20. 18:23
 27/35 anonim ***** válasza:

És te miért jársz edzeni?

Miért nem csak jógázol? Ja, mert attól nem leszel izmos?

2023. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
én vagyok a takarító es ha mindenki elment haza akkor szoktam emelni en is
2023. jan. 23. 21:07
 29/35 anonim ***** válasza:
lényegen nem változtat
2023. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha zaras utan edzel akkor hogy zavarnak a gepfoglalok?.. 😅 En birom h feszulosbe edzenek, lehet te inkabb a fiukat nezned? Am a csajok a legtobbet also testre edzenek ami kenyelmesebb feszulosbe. Nekem mulkor pl beakadt a bobb melegitem es felig leszakadt rolam 🤣
2023. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!