Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alsótest-felsőtest bontású...

Alsótest-felsőtest bontású edzéstervben ti hogy osztjátok be a guggolást és a felhúzást? Rakhatom felsőtest napra a felhúzást?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azon a napon nem tudnék produktív felhúzást végezni, amikor nehéz súlyos evezésem és fekvenyomásom is van, de ha neked jó úgy, akkor rakhatod.
2022. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagy súlyos guggolás után könnyebb produktív felhúzást végezni?
2022. szept. 19. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Éppen ezért edzek már évek óta úgy, hogy a három alapgyakorlat (guggolás, felhúzás, fekvenyomás) köré építem a tervemet, és ez a három alapgyakorlat egymástól különálló napon helyezkedik el, mert egész egyszerűen nem optimális ugyanazon a napon végezni őket, pláne ha erőben is akarsz komolyabb fejlődést elérni.
2022. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy el kell engedni valamelyik gyakorlatot, vagy külön napokon végezni.

Klasszikus sablon alsó-felső bontásnak ezért nem láttam értelmét. Nem tudom elképzelni, hogy egy napon fekvenyomjak, felhúzzak, evezzek, vállból nyomjak.

Lábnál meg kapásból ott tartunk megint, hogy egy napon akarsz guggolni, merevlábazni és felhúzni is?

2022. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok teljes testet program tartalmaz egy napon guggolást és fekvenyomást, köztük az enyém is. Felhúzás más napon van természetesen.
2022. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor legyen teljesen osztott? Pl hétfő guggolás szerda fekvenyomás péntek felhúzás?
2022. szept. 19. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erre szavazok, igen.
2022. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy héten kétszer szeretek leedzeni mindent. Egyik alsótestet guggolással, másik felhúzással kezdeném. Nyilván a fejlődésedet mindig ahhoz a gyakorlathoz nézd, amelyikkel kezded az edzést.
2022. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En ketteszedem a hajlitot es a feszitot. "Feszitonapon" guggolok, hajliton felhuzok.
2022. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!