Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok megszabadulni a...

Hogyan tudok megszabadulni a túlságosan izmos kartól, és lábtól?

Figyelt kérdés

1 éve edzek, mindig is egy vékonyabb összkép volt a cél, csakhogy nagyon sok izmot szedtem fel, aminek örülök is, viszont így nem tetszik a testem. Hogyan tudok megszabadulni tőle, "lefogyni az izmot"?

16/L



2022. aug. 29. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom ez nem troll kérdés, mert kinézem, hogy egy tizenhat éves lány ezt így látja.


Kicsit érdekesen hangzik, hogy 16 éves lány karja túl izmos lett. Lefogadom, hogy nem olyan izmos az a kar. Jó lenne látni.

2022. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd abba az edzést, vagy csinálj csak kardio edzést és egyél kevesebbet. Akkor csökkenni fog izomzatod.
2022. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom, hogy 15-16 évesen milyen jelentős izomtömeget építettél fel, nulla tudású kislányként. Meséld el a profi kártyás testépítőknek, hogy hogyan csináltad. Szerintem fizetnek is az ötletért.
2022. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mekkora izmaid vannak, kérdező? Túlságosan látványos a bicepszed?
2022. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Húha első 3, én kérek elnézést, hogy túlságosan sokat edzettem, és ennek meglátszik a hatása:)
2022. aug. 29. 19:49
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj az, ha meglátszik a hatasa! Ráadásul szerintem szépek az izmosabb lányok, és slfogadom, ha magadnak sok vagy, én viszont sajnálnám, ha fogyni szeretnél izomból. 😊
2022. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Azt én értem hogy te sokat edzettél de egy 16 éves kislány vagy és genetikailag nem lehet 1 év alatt olyan sok izmot felpakolni, főleg egy lánynak! Én elhiszem, hogy te túl izmosnak látod a karodat de a realitás az, hogy egy 16 éves lány 1 év alatt nem lehet túl izmos, legyen bármilyen az edzése. Ezért lenne jó egy kép (gondolom nem akarsz mutatni), hogy megnézzem azt a kart, mert egy 16 éves lányból kinézem, hogy bőven nem túl izmos csak annak hiszi magát.
2022. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként 9 éve járok terembe és gondolhatod, hogy az ottani nők között vannak már akik sokat edzettek, mégse túl izmos a karja egyiküknek se.
2022. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Mert azok öregek, nem tizenévesek.
2022. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként ahogy a neten nézelődök, latok egészen izmos lányokat, szóval kérdező is lehet annyira izmos,melyen sokan meglepődnének.

Ha az étkezése rendszeres és rendben van meg súlyzós edzést végez, akkor meg tud izmosodni.

2022. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!