Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még mindig jártok terembe,...

Még mindig jártok terembe, úgy hogy naponta 10k-nál többen fertöződnek meg és 150-nél többen halnak meg?

Figyelt kérdés

Egymás nyakába liheg mindenki, izzad az odacsepeg mindenhová, zárt helyiség stb.

Nem féltek, hogy elkapjátok aztán továbbadjátok a családotoknak ?



2021. nov. 17. 15:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Bevagyok oltva, barátnőm is akivel együtt lakok, bárki aki szerette volna beolthatta már magát, akár háromszor is. Innentől kezdve igen, leszarom. 21 vagyok, egészséges és még oltott is, nem kell féltenem magamat se közeli hozzátartozóimat, aki pedig oltottan is súlyosan veszélyeztetett az meg saját magáért felel ugyanúgy.
2021. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%

Vicc az egész vírus, senki nem veszi komolyan, mindenki már tudós lett. Naponta járok olyan közösségbe, ahol kötelező lenne a maszk, de nem hordják, amelyik igen, annak is tokatartó igazából, mert a tokára van húzva, hiszen "nem kap levegőt".

Az oltás meg nem csodaszer, az oltott is ugyanúgy kórházba kerülhet és még meg is halhat sajnos.

Én nem járok terembe, bár már több éve nem is voltam.

2021. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ja full elkerulhetetlen h a plazaba logjanak 600an egesz nap meg stb.. lehet neten rendelni mar tescobol is.. szal enis leszarom nekunk meg a kondi elkerulhetetlen..
2021. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
#12 igen, de fiatal, oltott személyeknél nevetségesen alacsony szerencsére az esélye a súlyos tüneteknek, halálnak pedig még alacsonyabb. Nem zárja ki azt hogy beüt a szar, de lecsökkenti az esélyt egy olyan szintre hogy hamarabb vág fejbe rúddal valaki a terembe és pusztulok bele.
2021. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Be vagyok oltva, mégis elkaptam és nem volt vicces, amikor napokig nem éreztem rendesen szagokat, mert mindennek egy kellemetlen "egyenszaga" volt. Nem tudom, mit csináltam volna, ha hónapokig fennmarad ez az állapot, szerencsére hamar elmúlt.
2021. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 én tavaly októberben kaptam el, azóta fennáll nálam az állapot, hogy sok dolognak egyforma undorító szaga van. Már egész jól hozzászoktam, néha élvezem is, hogy nem az eredeti szagot érzem. Bár nem kellemes.

Tökmind1, azóta be vagyok oltva és az egész családom is, így továbbra is járok edzeni, meg sem fordul a fejemben, hogy ne menjek. Örülök, hogy mehetek. Nálunk amúgy mindig nagyon kevesen vannak a teremben, szóval ha elkapnám, biztos nem ott kapnám el, hanem a zsúfolt helyeken.

2021. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez minden egyes nap megtörténik, hogy 10k-nál többen fertöződnek meg és 150-nél többen halnak meg?
2021. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor hamar kipusztulunk 😅 gyurjunk amig elunk 💪
2021. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hmmm. Érdekes meglátások 🤔 Mondjuk akinek nincs sok vesztenivalója az tényleg nem veszi komolyan, de aki együtt lakik szüleivel, nagyszüleivel azoknak szerintem min. nem kéne járnia. Értem én, hogy nem akarja bezárni magát, de amikor a lélegeztetőgépen van egy hozzátartozó miattad, akkor valszeg nem az edzés lesz a legnagyobb gond(nekem legalábbis nem az volt), főleg ha az miattad van. De egy egészséges fiatal párnál pl. én sem látok sok kivetnivalót.
2021. nov. 18. 21:56
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem a témához vág teljesen, de annyira birom ezt a lelki terrort amit te is nyomsz, meg amit sulykol a media meg a fidesz propaganda: TE vagy a hibás, TE fertozod meg, MIATTAD kerul korhazba, MIATTAD hal meg.


Uljon mindenki otthon es legyen lelki nyomorult? Vagy mit kene csinalni? Hordom a maszkot, be vagyok oltva. Surun mosok kezet. Ugyanakkora esellyel fertozodsz meg egy edzoteremben, mint egy tomegkozlekedesen, plazaban, kisboltban, gyogyszertarban...

2021. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!