Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még mindig jártok terembe,...

Még mindig jártok terembe, úgy hogy naponta 10k-nál többen fertöződnek meg és 150-nél többen halnak meg?

Figyelt kérdés

Egymás nyakába liheg mindenki, izzad az odacsepeg mindenhová, zárt helyiség stb.

Nem féltek, hogy elkapjátok aztán továbbadjátok a családotoknak ?



2021. nov. 17. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Persze, eddig sem féltél télen, hogy hazaviszed az influenzát stb, annál meg ez sem igazán veszélyesebb.

Már átesett rajta a családom, senkinek semmi tünete nem volt. Egyébként a covidos ismerőseim 98%-a ugyanígy volt.

2021. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Nincsenek korlátozások. A távoktatást vártam, de az sem lesz.
2021. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Minden családtagom kétszer oltott legalább, sokan már a harmadikon is túl vannak, én is megyek jövő héten. Pont azért adattuk be, hogy ne kelljen bezárkózni. Nem vagyok vírustagadó, hordom a maszkot, fertőtlenítek, de edzeni és egyetemre bizony eljárok. Egy tömött kocsmában iszogatás szerintem nem kevésbé veszélyes.
2021. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Persze.. ennyi erovel buszra meg boltba se menjen senki.. Meg am se foglalkozok ezzel.. akarmeik ismerosom tesztet csinal mind kividos elv.. azt senkinek semmi baja. Aki nem burokban el sztem mar reg elkapta, atment rajta
2021. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
69%
Ja, amig naponta 2x45 percet kell kotelezoen utaznom a Szeged-Budapest vasutvonalon, hogy bemenjek az iskolaba, ahol kb ezer, ha nem tobb ember tanul a karon ugy erzem, hogy ez msr nem oszt nem szoroz.Ertem en, hogy a terem felesleges veszelyforras, de nalunk van kihelyezve fertotlenito meg szilvia, kb mindenki eltorli maga utan.
2021. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen jarok. Be vagyok oltva es nagyon surun mosok kezet, fertotlenitek. Nekem a szellemi egeszsegem ugyanolyan fontos es ez azon is segit. Ezzel egyutt en pl. Tescoban, nagyobb helyeken tomegben stb. felveszem a maszkot.
2021. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

Magasan a teszto, az ember mint a dühöngő bika.

Muszáj gyúrni a vasat

2021. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A közlekedés, vásárlás stb. teljesen más az elkerülhetetlen, de ez felesleges kockázat. Nyílván azért sem azt írtam, hogy ti elkapjátok, mert nagy valószínűséggel semmi bajotok nem lenne, de ha továbbadod egy idősebb embernek az már nem olyan kellemes.
2021. nov. 17. 23:00
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Én nem aggódom túl a helyzetet,beoltottam magam hogy legyen védettségi a teremhez,fiatal vagyok,mondhatni egészséges,nem rettegek ettől.

Nem fogom ezért bezárni magamat,nekem fontosabb az edzés és hogy jól érezzem magam.

2021. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Járok.Mar rég nem érdekel ez a covid vicceskedés.Aki fél az menjen le az óvóhelyre.Ezt mondja a 76 éves nagyfater.Nincs oltasá és nem is lesz.
2021. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!