Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Nutriversum termékei mennyir...

A Nutriversum termékei mennyire jó minőségűek, jó összetételűek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél szedni?


Gal, WTN, Yiya, ezek a legjobbak, persze áruk is van; viszont az olcsó vitaminok még árthatnak is, annyira szar a minőségük...

2021. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! CLA-t és fehérjét tervezek venni és nálunk helyben ez a márka elérhető.
2021. aug. 22. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő teljesen fölösleges... fehérje és CLA (ami ugye egy zsírsav) is van bőven a húsokban, tojásban... maximum akkor vegyél, ha 180 kiló vagy és fogyni akarsz...
2021. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Én ezek nélkül is simán lefogytam 20+ kilót, amúgy...)
2021. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huuu nagyon ügyes vagy! És hogy csináltad?
2021. aug. 22. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább Myprotein. Árra ugyanaz de jobb és megbízhatóbb, kezdve ott hogy Angol márka ami az egész világon jelen van nem egy kis magyar cég.
2021. aug. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először csak igyekeztem keveset enni, aztán kiszámoltam, mennyi kalóriát kell ennem; nem ettem műanyag szarságot, sem gyümölcsöket (ha nagyon hiányzik, 1-2 darabot ehetsz azért).


Számold ki, mennyi makrotápanyagra van szükséged. Ha fogyni akarsz: a testsúlyodat megszorzod 1.6-al, ennyi gramm fehérje kell; a zsír a testsúlyod körül legyen meg, vagy valamivel kevesebb (tehát, ha 100 kiló vagy, akkor 70-100 körül); a szénhidrát meg elég változó, 2x-3x annyi gramm kell, amennyi a testsúlyod, indulj el 2.5-ről (testsúlyod szorozva 2.5-el), és ha nem fogysz 1 kilót 1 hét alatt, akkor veheted valamivel lejjebb.


Fogsz egy tápanyagtáblázatot (kaloriaguru.hu), kiírogatod magadnak, amit enni szoktál, és kiszámolod, hogy adott mennyiségben ezek közül mennyi van.


PÉLDA. Ha 100g csirkemellben van 1,2 gramm zsír, akkor 300 gramm csirkében 3x1,2=3,6 gramm zsír van. A többi ugyanígy működik. Az összes többivel megcsinálod ugyanezt, majd összeadod, és a végén nagyjából annak kell kijönnie, ami elő van írva. (A kalóriaguru annyiban jobb, hogy beírhatod a mennyiséget is, és kiírja, hogy x grammban mennyi van.)


Egyél normális kaját, semmi műanyag bolti hulladékot (főleg a cukros, aromás retteneteket). Mindenféle hús, tojás, zöldség, gluténmentes gabona (rizs, zab, stb.) jó; főzéshez olaj helyett állati zsírt használj. Olajból csak az olívaolaj a jó, a többiben sok az Omega-6, de ha fogyni akarsz, inkább ne egyél plusz zsírt, ha nem szükséges.


Sokat segít még a mozgás, 1-2 naponta 1 óra középtempós séta vagy bicikli, de meg ne erőltesd magad, ha nem bírod, először elég hetente 1. Emellett súlyzós edzés is mehet, ha van hol/mivel.

2021. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!