Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fehérjét vásárolni,...

Protech0331 kérdése:

Szeretnék fehérjét vásárolni, a kérdésem pedig, hogy internetről melyik oldalról és milyen fehérjét (gondolok itt összetétel, konkrét márkanév) célszerű vásárolni edzés utáni és reggeli fogyasztásra? Válaszokat köszönöm, esetleg linket is dobhattok!

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem ezt a OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY GOLD STANDARD (2300 G) fehérjét edzés utánra, de ugy olvastam, hogy ez nem feltétlenül a legalkalmasabb reggeli fogyasztásra.

2017. febr. 25. 10:48
 1/3 anonim válasza:
Carnivor-os marhafeherjet ajanlom. Draga de jo minosegu. Amugy en edzes utan szoktam inni a feherjet
2017. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a valaszt!
2017. márc. 5. 01:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Edzés utánra és reggelre SEM kell állati eredetű tápkieg!

Edzés után meg végkép!

Inkább mindkettőre egy tejsavó fehérjét ajánlanék! Amit írtál fehérje az egyébként jó, de találsz olcsóbban is, ami szintén jó fajta! Nézd meg a Myproteinnél az Impact Whey Proteint, ár-érték arányban tökéletes, emellett sokszor akciók is vannak náluk, így még olcsóbban hozzájutsz!

2017. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!