Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki szedett már kalóriadefi...

Valaki szedett már kalóriadeficites diéta mellé kreatint? Milyen hatása volt? Volt értelme?

Figyelt kérdés

Az tiszta sor, hogy főleg az izomtömeg növekedést segíti elő, emellett teljesítményfokozó és regenerációt segítő hatása van.

Viszont ugyebár a szálkásító/fogyasztó diéta és az izomtömeg növekedés az nem igazán fér össze. A kreatin képes lehet a kalóriadeficitből származó teljesítményvesztés kompenzálására? Lehet még valamilyen pozitív hatása? Ilyenkor van értelme szedni?


2021. jún. 12. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Arra csak a kox képes..
2021. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy izomtömeg növekedést várok. Arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor lehet-e valamilyen pozitív hatása, van-e értelme.
2021. jún. 12. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve vagyok kalóriadeficitben, 3 hete kezdtem kreatint szedni.

Visszajött 0.8kg de erőben nagyon sokat dobott...

Igazából csak azt bánom hogy nem együtt kezdtem el a kettőt, brutálisan jó formám lenne most.

Annyit javasolnék hogy ne a feltöltés-szintentartós módon szedd mert nem fogod tudni úgy szétosztani a feltöltős mennyiséget hogy azt normálisan el tudd fogyasztani éhgyomorra, szénhidráttal hanem kezd a szintentartó adaggal és azt szedjed min. fél évig

2021. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez jól hangzik. Alapból a napi 5g-os adagot terveztem, nem szeretnék "feltölteni".
2021. jún. 12. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A diéta mellett az emésztőrendszernek biztos nagyon jót tesz, ami amúgy is ki van
2021. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Erőt hozott, és többet bírtam edzeni
2021. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Van tanulmány ami szerint ~40%-al fokozza a saját tesztoszteron termelést, ez segít regenerálódni, izomzatot megőrizni.
2021. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Gymbeamnek van 3-4 ezer ft-os kreatinja, amiben 7 fajta cucc van mindenféle kreatin, 1 hónapig szedtem minden nap és sokszor csak itthon csináltam guggolást, fekvőt mégis meglátszott.
2021. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én toltam deka szuszi tren vinyó cypi propi clenbuterol kombót, igazán ütős volt, nem ilyen himihumi kreatin ami xart se ér
2021. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!