Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas vékonyként nincs sok...

Magas vékonyként nincs sok értelme szálkásnak lenni?

Figyelt kérdés

Szerintem szarul nézek ki mikor leszálkásítom magam, ellenben tömeggel elég férfiasnak találom magam.


Például derék túl kicsi, semmi segg, beesett arc, nem túl széles megjelenés.


Ellenben egy 8-10 kiló felesleggel még férfinak is kinézhet egy magas vékony testalkatú ember.


2021. jún. 5. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jól magad szalkasan, akkor mi akadályoz abban, hogy ne hizz?

En +5-6 kg zsirral erzem jol.

2021. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát pedig izomzat jobb, mint a zsír. Keress példaképeket, mert nem értem miről beszélsz.
2021. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Képeket, példa bemutatásához*

Bár felőlem magadat is elküldheted

2021. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked többet számít az állítólagos "jó, férfias kinézeted", mint az egészséges, alacsony tetzsírszázalékú formád, és ezért egész évben plusz 10 kiló felesleget akarsz fenntartani, ami elég sok, akkor csináld.
2021. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


Inkább minthogy 31 évesen úgy nézzek ki mint egy 18 éves. Olyankor be is szólnak nekem a tinédzserek az utcán, nagyon zavaró.

2021. jún. 5. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat talan izmot kene felszedni.. akkor neznel ki girnyonak szalkasan. Am meg ki akar vastag derekat? Meg annak mi koze ahhoz h nincs segged? Az utobbi egy izom.. gyurjal 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


Lábra csak azok gyúrnak akik testépítésből élnek. Munka és magánélet a heti 3 nap az abszolút max!


A derék meg aránytalanul kicsi a felsőtesthez képest. A testépítés az arányokról is szól.


Felesleggel több csaj is megnéz mint szálkásan.

2021. jún. 5. 13:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Hoppá! Utóbbi komment alapján a kérdező ismerős nekem valahonnan:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__111..

2021. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Labra csak a ratyik nem gyurnak. Bar gondolom csak unatkozo troll vagy ennyi hulyeseggel
2021. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 190/66-ról indultam most vagyok 82 kiló de én úgy vagyok vele hogy inkább szálkásítok mert majdnem 2 év edzés után jött föl izomtömeg de hasam is lett pedig nagynak nem mondanám magam.Ahhoz hogy még nagyobb legyek rengeteget kéne ennem,az elején is elég nehéz volt szóval inkább leszek vékony és izmos mert kifejezetten nagy úgyse tudok lenni.Tehát szélsőségekben gondolkozok,ha igazából nagy nem tudok lenni akkor inkább leszek szálkás és izmos

Ui:Most látom #7-et hogy jó buta vagy de már nem törlöm ki ezt a kommentet

2021. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!