Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas vékonyként nincs sok...

Magas vékonyként nincs sok értelme szálkásnak lenni?

Figyelt kérdés

Szerintem szarul nézek ki mikor leszálkásítom magam, ellenben tömeggel elég férfiasnak találom magam.


Például derék túl kicsi, semmi segg, beesett arc, nem túl széles megjelenés.


Ellenben egy 8-10 kiló felesleggel még férfinak is kinézhet egy magas vékony testalkatú ember.


2021. jún. 5. 08:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

6


Én 187cm vagyok és 90 kiló jelenleg. Ez alatt vékonynak nézek, most meg éppen csak megjár.


Voltam 100 kg is ugyanekkora erő mellett és sokkal jobban néztem ki, még ha volt hasam is. Magas embernél a has annyira nem szembetűnő, inkább kitölti a túl nyúlánk testet amely nem túl szép alapjáraton.


Szerintem az alacsony zsírszázalék csak az ilyen rövid végtagú, széles testalkatúaknak áll jól.

2021. jún. 5. 17:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Sztem mindenkepp jobb a szalkas forma, ha keves az izom nyomni kell tovabb kemenyen meg jol kajalni. Ne viztol meg zsirtol legyel vastag 🤷‍♂️ De nemtudom miert kerdezed ha neked az jon be meg szerinted a te velememyed a jo 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12

Kíváncsi voltam mások véleményére.


Meg magas vékony alkat szerintem izomból nem tud vastagbak látszani. Ahhoz talán 20 évet kell edzeni szteroidokon.

2021. jún. 6. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!