Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kocogásnak van értelme, ha...

Kocogásnak van értelme, ha nem akar fogyni az ember?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 07:52
A kérdező szavazást indított:
van
nincs
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlen CSAK a kocogásnak, de a SPORTNAK mindig van értelme, és föleg nem fogyásra való!
2021. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gyurmázok heti 3-4x, szóval "sportolok"
2021. jún. 6. 07:58
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Több értelme van mint a gyúrásnak. És a gyúrás nem számít sportnak,legalábbis szerintem.
2021. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha a gyúrás nem sport, mi újság a sakkal? ;D
2021. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

5: Nyilván az "igazi" sport egy 48 órás állóképességi versenynél kezdődik, hogyne... Akkor hol a csúcsa? Ha 5 napig nem tudsz egy huzamban sprintelni akkor nem is vagy igazi sportoló!!!


Álljál be 150-200kg alá guggolni, aztán meglátjuk hogy tetszik az a luxuskörülmény :) De ha neked az hiányzik, attól kemény az árbóc, akkor bekenheted magad sárral is.

2021. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyúrtam én elég sokáig.Van összehasonlítási alapom.És az az igazság,hogy az állóképességi sportok sokkal nehezebbek mint a gyúrás. Az a szó ,hogy fáradtság,új értelmet kap. A csúcsa pedig szerintem Rokob Józsefnál van,aki 30 ironmant csinált meg egymást követő napokon pihenőnap nélkül.
2021. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Oke csak attol girnyo leszel a gyuras meg epit. Amugy tomegelesnel se art kardiozni kicsit. Javitja a verkeringest, emesztest stb.. igaz ense szoktam.. Attol is fugg h tellik egy napod gyurason kivul csak punnyadsz meg ulo melot csinalsz vagy fizikai es aktiv vagy meg h milyen a genetikad.
2021. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

6: van összehasonlítási alapod, csak értelmetlen maga az összehasonlítás. Ha egy súlyemelő/strongman beállna az ironmanes mellé ugyanazt csinálni, akkor iszonyúan lihegne, aztán szépen lassan összeesne hogy nem bírja. Ha az ironmanes beállna azokhoz a súlyokhoz amiket a súlyemelő/strongman használ, akkor gyakorlattól függően vagy meg se tudná mozdítani vagy szó szerint belehalna.


Mi értelme ezt összehasonlítani?

2021. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem fog előnyödre válni. Ha esztétikus külsőt szeretnél akkor inkább edzőterembe kéne járni.
2021. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!