Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Semmi fenekem nincs, mintha a...

Semmi fenekem nincs, mintha a hátam és a combom közt húztak volna egy egyenes vonalat. Milyen gyakorlatok tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
Amikor 15 kilóval voltam több akkor sem volt, de még az összkép is gyászos volt (alma alakra hízok, pcos-em van). Most 68 kiló vagyok, egyenlőre 65ig tervezek fogyni, az összképpel már most elégedett vagyok, de valamit kezdenem kéne a hátsómmal(se csípőm, se popóm nincs). Sajnos mivel terembe nem birok menni, otthoni gyakorlatokat tudnék végezni. A guggolás talán egy picit kerekít, de elhanyagolható az eddigi eredmény (1 hónapja végzem).
2021. jún. 7. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy nyilván lehet otthon is edzeni, de közel sem lesz olyan eredmény mintha terembe mennél ahol van rúd, stb. Ha pedig rossz a genetikád akkor otthon csinálhatsz mindenfélét, semmi nem fog meglátszani. Szerintem oldd meg valahogy a termet, aztán edzz mindenre, nem kéne senkinek sem csak seggre edzeni. Emellett ugye kaja rendben legyen, de ezt emlitenem sem kell, hiszen bárki aki ebben a sportban eredményt szeretne az alapdolog hogy figyel az étkezésre 70%ban
2021. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerintem sajnos genetika lehet, mert saját véleményem szerint könnyen izmosodok, az itthoni gyakorlatokkal is, persze azok intenzitásával arányosan. Az étkezésre figyelek továbbra is. Nem szeretnék nagy feneket, csak, hogy ne egy egyenes vonal legyen az egész.
2021. jún. 8. 06:12
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerezz egy koxos pasit, és sűrűn nyeld le a cuccost az majd kikerekít, és ez nemtrollkodás vagy vicc, tesztelve van
2021. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D semmitől sincs nagyobb hányingerem, mint a koxos pasik..
2021. jún. 8. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon helyes, idióta mind, csak mint lehetőség leírtam😄
2021. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!