Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs izomlázam nem fejlődö...

Ha nincs izomlázam nem fejlődök megfelelően?

Figyelt kérdés
2 hete edzek teremben, teljes testet csinálok, edzésen után nagyon elfáradtam, alig birtam menni, de másnap nincs izomlázam.. Ez probléma a fejlődésben?

2021. ápr. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma. Nem szükséges az izomláz a fejlődéshez. Ha rendszeres időközönként tudsz emelni a súlyokon és apránként nő a testsúlyod is, tömegesedsz, akkor jó úton haladsz.
2021. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem törvényszerű az izomláz edzés után. Nekem pl. csak akkor szokott lenni, ha 1-2 hétig nem látok termet. De a súlyt minden héten pakolom feljebb.
2021. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha csak 2 hete edzel es nem volt izomlaz akkor azert az erdekes.. de ha ugyanugy edzel nincs izomlaz. Nekem kb mindig van pedig evek ora edzek. Mindig probalom atlepni a hataraim. Majd ha mar megszokod bontsd az edzestervet h tobb idod legyen egy izomcsoportra es le tudd rendesen edzeni tobb gyakorlattal. Ugy sokkal jobban lehet fejlodni.
2021. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig volt az első héten, csak most nincs. Ezért is kezdtem aggódni, de edzés után elfáradtam nagyon. 2-3 hónap után tervezek bontani
2021. ápr. 13. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár kezdheted az osztott edzéssel is.

Amúgy nem gond ha nincs izomláz.

2021. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, ha nincs izomláz. Sokkal lassabban regenerálódsz izomlázzal és nagyobb a sérülés veszélye is
2021. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem akartam bontottal kezdeni, mivel elég gyenge vagyok. Egyébként furcsa voalt hogy nincs izomláz, de akkor megnyugodtam.
2021. ápr. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!